Esileht

Aasta Taksikoer 2017

Aasta taksikoer tulemused on selgunud! Ebatäpsuste või küsimuste korral palume võtta ühendust tõuühingu juhatusega. Autasustamise aja anname teada lähipäevadel. Juhime tähelepanu et kõigis näitusekoera kategooriates lähevad arvesse vaid viie näituse tulemused ning osaleda saavad vaid need koerad, kelle omanikud on arvestusaastal olnud ETTÜ liikmed.

Aasta parim jahikatsetaks

1. Jäljekütt Jasper  karmikarvaline taks om. Ivi Siniaas 843,5 punkti
2. Sokkairti karmikarvaline taks om. Mari-Ann Rehk 823 punkti
3. Tomland Teckel Alonza om. Kätlyn Prank 729 punkti 
4. Sicher Freund Elliot pikakarvaline taks om. Anne Toompalu 528 punkti 
5. Sky Spirit Carina lühikarvaline taks om. Margit Pütsepp 377 punkti
6. Jägervision Farah lühikarvaline taks om. Kristel Vilbiks 237 punkti

Parim Veteran

1. Ferdinands Cemaro karmikarvaline taks  om. Mari-Ann Rehk & Imre Tamkõrv 61 punkti
2. Freckle-Face Do It Again karmikarvaline kääbustaks om. Jelena Vdovina & Dmitri Temnikov 32 punkti

Parim kutsikas

1. Laring's Brown Jane Eyre karmikarvaline küülikutaks om. Jelena Vdovina 35 punkti
2. Gyrfalcon Dragon Ri-Riu lühikarvaline kääbustaks om. Ilona Alla 31 punkti
3. The Alisia Royal Flash  lühikarvaline küülikutaks om. Kristel Vilbiks  23 punkti
4. Tomland Teckel Cassiopeia lühikarvaline taks om. Tatjana Tomingas  13 punkti

Parim juunior

1. Gyrfalcon Dragon Ri-Riu lühikarvaline kääbustaks om. Ilona Alla  64 punkti
2. Laring's Brown Jane Eyre karmikarvaline küülikutaks om. Jelena Vdovina  46 punkti
3. Tomland Teckel Cassiopeia lühikarvaline taks om. Tatjana Tomingas 45 punkti
4. Iiah's Grevinna Sophie Marie Louise pikakarvaline küülikutaks om. Kristin Kerem 40 punkti
5. Baltic Talisman Hero Of My Dream karmikarvaline küülikutaks om. Kirsti Jahilo 38 punkti
6. El Viento Del Norte Black Style karmikarvaline küülikutaks om. Kirsti Jahilo 34 punkti
7-8. Chipy lühikarvaline kääbustaks om. Maiu Keskküla 31 punkt 
7-8. The Alisia Royal Flash lühikarvaline küülikutaks om. Kristel Vilbiks 31 punkti
9. Iiah's Pani Jadwiga pikakarvaline küülikutaks om. Kristin Kerem & Janne Külama 27 punkti

 Aasta parim taksikoer

1. Gyrfalcon Bossanova lühikarvaline kääbustaks om. Ilona Alla  75 punkti
2. Daks Sharm Zhestkiy Us karmikarvaline küülikutaks om. Inga Eik-Olsson 57 punkti
3. Gyrfalcon Dragon Ri-Riu lühikarvaline kääbustaks om. Ilona Alla 56 punkti
4. Sky Spirit Carina lühikarvaline taks om. Margit Pütsepp  54 punkti
5. Iiah's Donna Piccolina pikakarvaline küülikutaks om. Kristin Kerem 47 punkti
6. Iiah's Duke Dapple pikakarvaline kääbustaks om.  Kristin Kerem 43 punkti
7. Fire Mix Always The First pikakarvaline taks om. Natalia Litvinova 42 punkti
8. Duende Alanta Amati Grand lühikarvaline kääbustaks om. Albina Maistrenko & Natalija Litvinova 41 punkti
9. Batash Zhan Zhak lühikarvaline kääbustaks om. Tiiu Vaher 40 punkti
10-11. Tomland Teckel Brandon lühikarvaline taks om. T. Tomingas & U. Kaldoja 38 punkti
10-11. Iiah's Miss Mariella pikakarvaline küülikutaks om. Kristin Kerem 38 punkti
12. El Viento Del Norte Black Style karmikarvaline küülikutaks om. Kirsti Jahilo 37 punkti
13-14. Guniver Kamilla lühikarvaline kääbustaks om. Albina Maistrenko 34 punkti
13-14. Tomland Teckel Barselona lühikarvaline taks om. Tatjana Tomingas & O. Kurjanovits 34 punkti
15. Iiah's Pani Jadwiga pikakarvaline küülkutaks om. Kristin Kerem & Janne Külama 32 punkti
16. Iiah's Grevinna Sophie Marie Louise pikakarvaline küülikutaks om. Kristin Kerem 25 punkti
17. The Alisia Royal Flash lühikarvaline küülikutaks om. Kristel Vilbiks  24 punkti

 

Kasvataja

1 . Iiah's om. Kristin Kerem 203 punkti

2.  Tomland Teckel om. Tatjana Tomingas 129 punkti

 

Aasta Taksikoer 2016

Aasta taksikoer tulemused on selgunud! Ebatäpsuste või küsimuste korral palume võtta ühendust tõuühingu juhatusega. Autasustamise aja anname teada lähipäevadel.

 

Aasta kutsikas:

Koht Koera nimi Koera tõug Omanik Punkte

1 Duende Alanta Amati Grand lühikarvaline kääbustaks Albina Maistrenko 52

2 Fire Mix Always The First pikakarvalinen taks Natalia Litvinova 35

3 El Viento Del Norte Black Style karmikarvaline kääbustaks Kirsti Jahilo 32

4 Iiah's Grevinna Sophie Marie Louise pikakarvaline küülikutaks Kristin Kerem 29

5 Nipidiri Dahlia karmikarvaline kääbustaks Inga Eik-Olsson 25

6 Iiah's Pani Jadwiga pikakarvaline küülikutaks Kristin Kerem & Janne Külama 20

7-8 Free Soul Una Unica lühikarvaline kääbustaks Riina Reinart & Margit Pütsepp 19

7-8 Tomland Teckel Barselona lühikarvaline taks Tatjana Tomingas 19

9-10 Tomland Teckel Brandon lühikarvaline taks Tatjana Tomingas 10

9-10 The Alisia Royal Flash küülikutaks lühikarvaline Kristel Vilbiks 10

 

Aasta juuniorkoer:

Koht Koera nimi Koera tõug Omanik punkte

1 Iiah's Duke Dapple pikakarvaline kääbustaks Kristin Kerem 57

2 Nipidiri Dahlia karmikarvaline kääbustaks Inga Eik-Olsson 50

3 Fire Mix Always The First pikakarvalinen taks Natalia Litvinova 48

4 Triumph Show Jackpot lühikarvaline küülikutaks Jelena Haustova 40

5 Duende Alanta Amati Grand lühikarvaline kääbustaks Albina Maistrenko 37

6 Tomland Teckel Brandon lühikarvaline taks Tatjana Tomingas 34

7 Tomland Teckel Barselona lühikarvaline taks Tatjana Tomingas 30

8 Lisego Nosa Sam S Usam karmikarvaline küülikutaks Anastasia Mägi 27

9 Free Soul Funny Frederika lühikarvaline kääbustaks Riina Reinart 12

 

Aasta veteran:

Koht Koera nimi Koera tõug Omanik punkte

1 XS Stuudio Damochka lühikarvaline kääbustaks Ruth Orro 65

2 Ferdinands Cemaro karmikarvaline taks Mari Ann Rehk 56

3 Laring´s Brown Solange karmikarvaline küülikutaks Jelena Vdovina 54

4 Milennium Micra Zuzy lühikarvaline taks Riina Reinart 52

5 Heidelind's Oops Got Out pikakarvaline küülikutaks Kristin Kerem & Linda Jürgens & Helina Simberg48

 

Aasta Taks:

Koht Koera nimi Koera tõug Omanik punkte

1 Gyrfalcon Bossanova lühikarvaline kääbustaks Ilona Alla 75

2 Sky Spirit Carina lühikarvaline taks Margit Pütsepp 60

3 Daks Sharm Zhestkiy Us karmikarvaline küüllikutaks Inga Eik-Olsson 57

4 Iiah's Donna Piccolina pikakarvaline küülikutaks Kristin Kerem 54

5 Iiah's Duke Dapple pikakarvaline kääbustaks Kristin Kerem 48

6 Free Soul Ready To Love Rudy JR lühikarvaline taks Margit Pütsepp & Riina Reinart 47

7 Fire Mix Always The First pikakarvaline taks Natalia Litvinova 43

8 Chaver Hachi Tov Fritzi lühikarvaline kääbustaks Kadi Orav & Ruth Orro 37

9 Triumph Show Germanica lühikarvaline küülikutaks Jelena Haustova 34

10 Lisego Nosa Hvastuniska karmikarvaline kääbustaks Pille  Veermäe 33

11 Lisego Nosa Sam S Usam karmikarvaline küülikutaks Anastasia Mägi 32

12 Free Soul Tricky Player lühikarvaline kääbustaks Margit Pütsepp & Riina Reinart 29

12 Nipidiri Beauty Blonde karmikarvaline kääbustaks Inga Eik-Olsson 27

13 Tomland Teckel Brandon lühikarvaline taks Tatjana Tomingas 16

14 Iiah's Miss Mariella pikakarvaline küülikutaks Kristin Kerem 14

15-18 Free Soul Angel lühikarvaline taks Riina Reinart 13

15-18 Tomland Teckel Barselona lühikarvaline taks Tatjana Tomingas 13

15-18 Triumph Show Iris lühikarvaline kääbustaks Jelena Haustova 13

15-18 Triumph Show Jackpot lühikarvaline küülikutaks Jelena Haustova 13

19 Triumph Show Fhillip lühikarvaline küülikutaks Jelena Haustova 12

20 Jägervision Farah lühikarvaline taks Kristel Vilbiks & Jaana Adamsoo11

 

 

Parim kasvataja:

Koht Kenneli nimi Koera tõug Omanik punkte

1 Iiah's pikakarvalised küüliku- ja kääbustaksid Kristin Kerem 174

2 Free Soul lühikarvaline taks ja kääbustaks Riina Reinart & Margit Pütsepp 120

3 Triumph Show küülikutaks lühikarvaline Jelena Haustova 99

4 Tomland Teckel lühikarvaline taks Tatjana Tomingas 72

 

 

Parim järglasterühm:

Koera nimi Koera tõug Omanik punkte

1 Oliviera Mia Oops Fantazija pikakarvaline küülikutaks Kristin Kerem  & Linda Jürgens & Helina Simberg 74

 

 

Parim jahikatsetaks:

Koht Koera nimi Koera tõug Omanik punkte

1 Jäljekütt Jasper karmikarvaline taks Ivi Siniaas & Aivar Noormäe 906

2 Lisellejulija lühikarvaline kääbustaks Ilona Alla 855

3 Kenziras Concordia lühikarvaline küülikutaks Rita Kermet 749,5

4 Chrystalcandidus lühikarvaline taks Tiiu Vaher & Maila Vaher 730

5 Sky Spirit Carina lühikarvaline taks Margit Pütsepp 713

6 Free Soul Ready To Love Rudy JR lühikarvaline taks Margit Pütsepp 565,5

7 Hodja`s Ultra Unique Mini karmikarvaline kääbustaks Kadi Ivask & Pille Veermäe 332

8 Jägervision Farah lühikarvaline taks Kristel Vilbiks 220

9 Iiah's Duke Dapple pikakarvaline kääbustaks Kristin Kerem 212

10 Milli Miller Poka lühikarvaline taks Armin Knausberg 191

11 Fire Mix Always The First pikakarvalinen taks Natalia Litvinova 186

12 Iiah's Donna Piccolina pikakarvaline küülikutaks Kristin Kerem 110

13-14 Lisego Nosa Hvastniska karmikarvaline kääbustaks Pille Veermäe 100

13-14 Oliviera Mia Oops Fantazija pikakarvaline küülikutaks Kristin Kerem 100

 

Aasta Taksikoer 2015

2015. aasta parimad taksid on selgunud:

Veteranid:

1. koht karmikarvaline küülikutaks Larings's Brown Solange 67 punkti
2. koht lühikarvaline taks Millenium Micra Zuzy 58 punkti
3. koht karmikarvaline taks Ferdinands Cemaro 52 punkti.

Kutsikad:

1. koht pikakarvaline kääbustaks Iiah's Duke Dapple 34 punkti
2. koht lühikarvaline taks Jägervision Farah 29 punkti

Juuniorid:

1. lühikarvaline kääbustaks Chaver Hatchi Tov Fritzi 42 punkti
2. lühikarvaline taks Sky Spirit Carina 36 punkti
3. lühikarvaline kääbustaks Triumph-Show Iris 33 punkti
4-5. lühikarvaline kääbustaks Chaver Hachi Tov Frida 31 + 5 punkti
4-5. lühikarvaline taks Jägervision Farah 31 + 5 punkti
6. lühikarvaline kääbustaks Chaver Hachi Tov Frodo 29 punkti
7. pikakarvaline kääbustaks Iiah's Duke Dapple 21 punkti
8. pikakarvaline taks Kuldne Talisman Bliss of Sunny Day 17 punkti

Kasvatajad:

1. Kuldne Talisman 130 punkti
2. Triumph-Show 117 punkti
3. Iiah's 114 punkti
4. Laring's Brown 109 punkti
5. Chaver Hachi Tov 105 punkti
6. Free Soul 93 punkti

Jahikatsekoerad:

1. pikakarvaline taks Badamtam'sVoodoo Man 868 punkti
2. karmikarvaline taks Jäljekütt Jasper 767 punkti
3. lühikarvaline kääbustaks Lisellejulia 605 punkti
4. lühikarvaline taks Milli Miller Poka 538 punkti
5. lühikarvaline taks Kuldne Talisman Fantastic Favorit 251 punkti

Aasta Taksikoer 2015:

1. lühikarvaline kääbustaks Gyrfalcon Bossanova 77 punkti
2. karmikarvaline kääbustaks Lisego Nosa Hvastunishka 61 punkti
3. pikakarvaline küülikutaks Iiah's Donna Piccolina 50 punkti
4. lühikarvaline taks Free Soul Ready To Love Rudy Jr 48 punkti
5. lühikarvaline küülikutaks Triumph-Show Germanica 46 punkti
6. lühikarvaline taks Sky Spirit Carina 43 punkti
7-8. lühikarvaline taks Kuldne Talisman Fantastic Favorit 34 punkti
7-8. lühikarvaline taks Kuldne Talisman Fantastic Beauty 34 punkti
9. lühikarvaline kääbustaks Chaver Hachi Tov Frodo 32 punkti
10-11. lühikarvaline kääbustaks Batash Zhan Zhak 27 punkti
10-11.lühikarvaline kääbustaks Chaver Hachi Tov Fritzi 27 punkti 
12. lühikarvaline küülikutaks Free Soul Tricky Player 23 punkti
13. lühikarvaline küülikutaks Free Soul Tango Dancer 22 punkt
14-15. lühikarvaline kääbustaks Chaver Hachi Tov Frida 21 punkti
14-15. pikakarvaline küülikutaks Iiah's Miss Mariella 21 punkti
16. lühikarvaline taks Kuldne Talisman Kira Elite 20 punkti
17. pikakarvaline kääbustaks Iiah's Duke Dapple 19 punkti
18. pikakarvaline taks Kuldne Talisman Houdisin As 18 punkti
19. pikakarvaline küülikutaks Iiah's Donna Prima 9 punkti

Kahjuks tuli konkursist kõrvaldada ühe omaniku mitu koera ja kennel, kuivõrd tema omanik ei ole tõuühingu liige konkursi dokumentide esitamise lõpu kuupäeva seisuga ning samuti esitas see isik valeandmeid 2014. aasta konkursile ning kuulub konkursilt eemaldamisele ka sel põhjusel (vt. 2015. aasta üldkoosolekul tehtud statuuditäiendusi valeandmete esitamise tagajärgede kohta).

Aasta taksikoer 2014

Palju õnne kõigile!

Aasta parimad taksikoerad 2014

Parim kutsikas

1. lühikarvaline kääbustaks Gyrfalcon Bossanova 48 p.

2. pikakarvaline taks Armarila's Style Baltic Triumph 45p.

3. lühikarvaline taks Kuldne Talisman Fantastic Favorit 44 p.

4. lühikarvaline taks Sky Spirit Carina 42 p.

5. lühikarvaline taks Kuldne Talisman Fantastic Beauty 38 p.

6. pikakarvaline taks Armarila's Style Baltic Top Treasure 34 p.

7. lühikarvaline kääbus taks Free Soul Tricky Player 30 p.

8 lühikarvaline kääbustaks Chaver Hachi Tov Fritzi 29 p.

9. kääbustaks, karmikarvaline Nipidiri Amelie 28 p.

 

Parim juunior

1. lühikarvaline küülikutaks Triumph Show Germanica 53 p.

2. lühikarvaline taks Free Soul Ready To Love Rudy JR 52 p.

3. pikakarvaline taks Armarila's Style Baltic TopTreasure 50 p.

4. pikakarvaline taks Armarila's Style Baltic Triumph 49 p.

5. lühikarvaline küülikutaks Triumph Show Fhillip 48 p.
6-7. lühikarvaline kääbustaks Gyrfalcon Bossanova 46 p.

6-7. karmikarvaline kääbustaks Nipidiri Amelie 46 p.

8. karmikarvaline kääbustaks Hodja's Ultra Unique Mini 36 p.

9. lühikarvaline taks Sky Spirit Carina 32 p.

10. pikakarvaline taks Armarila's Style Art Jewellery 30 p.

11. pikakarvaline taks Kuldne Talisman My King 27 p.

12. lühikarvaline taks Kuldne Talisman Fantastic Beauty 25 p.

13. lühikarvaline taks Kuldne talisman Fantastic Favorit 24 p.

 

Parim veteran

1. karmikarvaline küüliktaks Laring's Brown Solange 72p.

2. lühikarvaline taks Millenim Micra Zuzy 62 p.

 

Aasta parim näitusekoer

1. pikakarvaline taks Örnbergets Escapade 60 p.

2. lühikarvaline taks Free Soul Ready To Love Rudy 55 p.  + 9 p.

3. pikakarvaline taks Örnbergets Jackpot 55p. + 5 p.

4. pikakarvaline taks Örnbergets Intrique 54 p.

5. karmikarvaline kääbustaks Lisego Nosa Hvastunishka 52 p.

6. lühikarvaline kääbustaks XS Stuudio Dr Dre 45 p.

7. karmikarvaline küülikutaks Magic Rainbow Carrera 43 p.

8-10. lühikarvaline taks Kuldne Talisman Kira Elite 42 p.

8-10. pikakarvaline taks Armarila's Style Baltic Triumph 42 p.

8-10. lühikarvaline kääbustaks Guniver Kamilla 42 p.

11. lühikarvaline kääbustaks Gyrfalcon Bossanova 38 p.

12. lühikarvaline kääbustaks Triumph Show Germanica 36 p.

13-14. karmikarvaline kääbustaks Hodja's Ultra Unique Mini 35 p.

13-14. pikakarvaline taks Kuldne Talisman Magic Leonetta 35 p.

15. lühikarvaline taks Kuldne Talisman Beauty Bruna 33 p.

16. lühikarvaline taks Sky Spirit Carina 31 p.

17. pikakarvaline taks Kuldne Talisman My King 27 p.

18. pikakarvaline taks Elite Rude 18 p.

19. lühikarvaline kääbustaks Chaver Hachi Tov El Grace Kelly 14 p.

20. lühikarvaline taks Free Soul Zorana 13 p.

21. lühikarvaline taks Free Soul Zamsara 9 p.

22. lühikarvaline taks Free Soul Angel 5 p.

 

Aasta aretuskoer

1. pikakarvaline taks Örnbergets Escapade 102 p.

 

Aasta kasvataja

1. kennel Kuldne Talisman 166 p.

2. kennel Armarila's Style 122 p.

3. kennel Free Soul 111 p.

 

Aasta jahikatsetaks

1. karmikarvaline taks Jäljekütt Jasper 264 p.

2. lühikarvaline taks Kuldne Talisman Beauty Bruna 232 p.

3. lühikarvaline kääbustaks Gyrfalcon Bossanova 186 p.

4. karmikarvaline küülikutaks Kuldne Talisman Artem Alaunt 121 p.

5. lühikarvaline taks Kuldne Talisman Kira Elite 110 p.

Aasta jahikatsekoer konkursi reeglid

EDUKAIMATE JAHIKOERTE KONKURSI STATUUT

 

Kinnitatud ETTÜ üldkoosolekul 5.3.2014

Muudetud ETTÜ üldskoolekul 26.2.2015 (Muudatused rasvases kirjas)

 

Kehtib vastuvõtmise hetkest 5.3.2014

Võistluskategooriad:

 “Arvestusaasta – AASTA JAHIKOER”

Konkursi tingimused:

Konkurss viiakse läbi arvestusaastal toimunud EKL poolt tunnustatud kennelorganisatsioonide poolt korraldatud jahikatsete ja võistluste tulemuste põhjal. 

Konkursile teadvalt valeandmeid esitanud isik, kõik talle kuuluvad koerad, varasematel aastatel tema omanduses olnud ja konkursil osalenud koerad ning tema kasvandikud (tema poolt kasvatatud koerad) kõrvaldatakse konkursilt kaheks valeandmete esitamisele järgnevaks aastaks.

ETTÜ juhatus määrab komisjoni, kes kontrollib laekunud materjalide õigsust ja teeb kokkuvõtte, mis avaldatakse enne autasustamist ühingu kodulehel.

Konkursi paremaid autasustatakse vastaval tseremoonial.

Iga konkursi lõikes järjestatakse kõik punkte saanud koerad, autasustatakse 5 parimat.

Aunimetuse saamiseks esitab koeraomanik/koerajuht ETTÜ-sse järgneva aasta 31. jaanuariks täidetud vormikohase blanketi ning dokumentide koopiad, mis tõendavad koera/koerte osalemist katsetele (katsetulemuste lehtede koopiad). 

 PUUDULIKULT ESITATUD ANDMETE KORRAL ANTUD PUNKTE EI ARVESTATA!

 Konkurss “Arvestusaasta – AASTA JAHIKOER”

Aunimetus omistatakse enim punkte saanud koerale jahikatsete/võistluste tulemuste põhjal. Tulemused teisendatakse protsentideks ning saadud protsendipunktid liidetakse.  Konkursile võib esitada  ETTÜ liikmele kuuluvaid koeri. Arvestuspunkte annavad arvestusaastal toimunud maksimaalselt 5 tehistingimustes läbi viidud katse tulemused. 

Koerale antakse järgmiselt lisapunkte

100 punkti I järgu tulemuse eest

75 punkti II järgu tulemuse eest

50 punkti III järgi tulemuse eest

Võistlustel saadud kohad lisapunkte ei anna ning võistlustel saadud tulemusi arvestatakse samamoodi, nagu katsetel saaduid.

 

Aasta Taksikoer 2013

Aasta taksikoer 2013 punktilugemiskomisjon on oma töö teinud ning alljärgnevalt parimate järjestus. Kui leiad vigu, ole hea ja teata sellest ühingu epostiaadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Loe edasi: Aasta Taksikoer 2013

Aasta Taksikoer 2012

2012. aasta parimad taksid on selgunud! Klõpsa lingil ja vaata, kes võitis seekord.

Loe edasi: Aasta Taksikoer 2012

Aasta Taksikoer 2011

Aasta Parim Taksikoer 2011

Aasta Parim Kutsikas

1. Lühikarvaline taks – Kuldne Talisman Bruno Vinchenzo 47p om. Skaiva Jaseviciute

2. Pikakarvaline taks – Familnaya Dragocennost Iz Strani Grez 41p om. Marika Mänd

3. Lühikarvaline taks – Kuldne Talisman Beauty Bruna 28p om. Tatjana Tomingas

 

Aasta Parim Juunior

1. Pikakarvaline taks – Örnbergets Escapade 51p om. Marika Mänd

2. Lühikarvaline kääbustaks – Guniver Glafira Fedotovna 48p om. Oleg Gunin

3. Karmikarvaline kääbustaks – Lisego Nosa Hvastunishka 47p om. Pille Veermäe

4. Lühikarvaline taks – Free Soul Armani 38p om. Riina Reinart & Olga Batassova

5. Lühikarvaline taks – Kuldne Talisman Bruno Vinchenzo 35p om. Skaiva Jaseviciute

6. Lühikarvaline kääbustaks – Oshanameh's All Over Again 34p om. Jaana Aadamsoo & Iren Naarits

7. Lühikarvaline kääbustaks – Chaver Hachi Tov Oz Holly Hunter 33p om. Ruth Orro

8. Lühikarvaline kääbustaks – Guniver Gregor Fedotovich 31p om. Oleg Gunin & Tatjana Petuhhova

9. Lühikarvaline taks – Kuldne Talisman Beauty Bruna 25p om. Tatjana Tomingas

9. Lühikarvaline taks – Free Soul Angel 25p om. Riina Reinart

 

Aasta Parim Koer

1. Karmikarvaline küülikutaks – Baltic Hycon 55p om. Ilme Kukk

2. Karmikarvaline taks – Ferdinands Cemaro 53p om. Mari-Ann Rehk & Imre Tamkõrv

3. Pikakarvaline taks – Örnbergets Escapade 52p om. Marika Mänd

3. Lühikarvaline kääbustaks – Oshanameh's All Over Again 52p om. Jaana Aadamsoo & Iren Naarits

4. Lühikarvaline taks – Sina von Krummholz 51p om. Jaana Aadamsoo & Marian Leppsoo

5. Karmikarvaline kääbustaks – Freckle-Face Do It Again 50p om. Jelena Vdovina & Dmitri Temnikov

6. Lühikarvaline taks – Guniver Cimberly Clark 46p om. Julia Safonova

6. Lühikarvaline kääbustaks – XS Stuudio Damochka 46p om. Ruth Orro

7. Lühikarvaline kääbustaks – XS Stuudio Dr Dre 41p om. Ilona Alla

8. Karmikarvaline kääbustaks – Lisego Nosa Hvastunishka 37p om. Pille Veermäe

8. Lühikarvaline kääbustaks – Guniver Glafira Fedotovna 37p om. Oleg Gunin

9. Lühikarvaline kääbustaks – Chaver Hachi Tov Oz Holly Hunter 33p om. Ruth Orro

10. Lühikarvaline taks – Free Soul Angel 30p om. Riina Reinart

11. Lühikarvaline taks Free Soul Armani 28p om. Riina Reinart & Olga Batassova

12. Pikakarvaline taks – Kronis Dexter 26p om. Marika Mänd & Olga Batassova

13. Pikakarvaline taks – Kuldne Talisman Bras Bis 23p om. Marika Mänd

Aasta Taksikoer 2010

Aasta Parim Taksikoer 2010

Aasta parim kutsikas

1. Pikakarvaline taks – Örnbergets Escapade Om. Marika Mänd 36p 

2. Lühikarvaline taks – Free Soul Angel Om. Riina Reinart 33p 

3. Lühikarvaline taks – Free Soul Azarro Om. Kerttu Erik 32p 

4. Pikakarvaline taks – Kuldne Talisman Bras Bis Om. Marika Mänd 25p 

5. Lühikarvaline taks – Free Soul Armani Om. Riina Reinart & Olga Batassova 16p 

6. Karmikarvaline küülikutaks – Magik Rainbow Palmira Om. Natalja Antsiferova & Olga Batassova 14p 

7. Pikakarvaline taks – Kuldne Talisman Vivat Vivian Om. Olga Batassova 13p 

8. Lühikarvaline taks – Kuldne Talisman Alpha Altair Om. Olga Batassova & Margit Pütsepp 11p 

9. Lühikarvaline taks – Kuldne Talisman Admira Adara Om. Olga Batassova & Margit Pütsepp 9 p

 

Aasta parim juunior

1. Lühikarvaline kääbustaks – Sonderbar Rock With You Om. Iren Naarits 44p 

2. Karmikarvaline kääbustaks – Freckle Face Do It Again Om. Jelena Vdovina & Dmitri Temnikov 41p 

3. Lühikarvaline taks – Sina von Krummholz Om. Jaana Aadamsoo & Marian Leppsoo 37p 

3. Pikakarvaline taks – Kronis Dexter Om. Marika Mänd & Olga Batassova 37p 

3. Lühikarvaline taks – Kuldne Talisman Alpha Altair Om. Olga Batassova & Margit Pütsepp 37p 

4. Karmikarvaline küülikutaks – Baltic HyconOm. Ilme Kukk 35p 

5. Pikakarvaline taks – Kuldne Talisman Bras Bis Om. Marika Mänd 31p 

6. Lühikarvaline taks – Kuldne Talisman Admira Adara Om. Olga Batassova & Margit Pütsepp 30p 

7. Lühikarvaline taks – Free Soul Angel Om. Riina Reinart 29p

8. Karmikarvaline küülikutaks – Magik Rainbow Palmira Om. Natalja Antsiferova & Olga Batassova  28p 

9. Karmikarvaline taks – Jäljekütt Westman Om. Ilona Alla 23p

10. Lühikarvaline taks – Free Soul Armani Om. Riina Reinart & Olga Batassova 19p 

11. Pikakarvaline taks – Kuldne Talisman Bingo Bis Om. Kristina Budninskaja 17p 

12. Pikakarvaline taks – Kuldne Talisman Luchana Bis Om. Olga Batassova 9 p

 

Aasta parim koer

1. Karmikarvaline küülikutaks – Baltic Hycon Om. Ilme Kukk 60p

2. Lühikarvaline kääbustaks – Sonderbar Rock With You Om. Iren Naarits  59p 

3. Lühikarvaline taks – Helena O’Hara iz Strani Grez Om. Olga Batassova 53p 

4. Lühikarvaline taks – Sina von Krummholz Om. Jaana Aadamsoo & Marian Leppsoo 43p 

4. Karmikarvaline taks – Welmu Miss Yaspis Om. Outi Malinen 43p 

5. Karmikarvaline kääbustaks – Freckle Face Do It Again Om. Jelena Vdovina & Dmitri Temnikov 41p 

6. Karmikarvaline kääbustaks – Laring’s Brown Exclusive Chocolate Om. Jelena Vdovina & Rita Tali 40p 

7. Karmikarvaline küülikutaks – Magik Rainbow Palmira Om. Natalja Antsiferova & Olga Batassova 39p 

8. Pikakarvaline taks – Kuldne Talisman Bras Bis Om. Marika Mänd 36p 

9. Lühikarvaline taks – Guniver Cimberly Clark Om. Julia Safonova 34p 

10. Lühikarvaline kääbustaks – XS Stuudio Dr. Dre Om. Ilona Alla 28p 

10. Pikakarvaline taks – Kronis Dexter Om. Marika Mänd & Olga Batassova 28p 

11. Lühikarvaline taks – Free Soul Mortimer Om. Riina Reinart & Marleen Tammi 25p 

12. Karmikarvaline taks – Jäljekütt Westman Om. Ilona Alla 22p 

13. Lühikarvaline taks – Free Soul Luna Mercedes Om. Riina Reinart 22p 

14. Lühikarvaline taks – Guniver Coco Chanel Om. Anna Bersakova 12p 

15. Lühikarvaline taks – Guniver Blueberry Bonya Om. Irina Korobkova 6p

 

Aasta parim veteran 

1. Karmikarvaline kääbustaks – Qualit-Quast Vanessa 49p Om. Jelena Vdovina

2. Pikakarvaline taks – Metsapiiga Lobo 39p Om. Olga Batassova

 

Aasta parim kasvataja

1. Kennel Kuldne Talisman 93p Om. Olga Batassova

2. Kennel Free Soul 85p Om. Riina Reinart

3. Kennel Guniver 42p Om. Oleg Gunin

 

Aasta parim aretuskoer

1. Lühikarvaline taks – Millenium Micra Zuzi 85p Om. Riina Reinart

Aasta Taksikoer 2009

Konkurss “Aasta Parim Taksikoer 2009”

 

Aasta Parim kutsikas

1. Karmikarvaline kääbustaks – Freckle-Face Do It Again om.Dmitri Temnikov 21p.

2. Karmikarvaline kääbustaks – Laring”s Brown Milk Chocolate om. Olga Kinksep 13 p.

 

Aasta Parim juunior

1. Lühikarvaline kääbustaks – Gi-Gi Klass Antip Antipych om. Julia Truuvert 51p.

2. Lühikarvaline taks – Almaznyi Laretz Fifochka om. Margit Pütsepp 49p. 

3. Lühikarvaline kääbustaks – Xs Stuudio Damochka om. Ruth Orro 41p.

4. Lühikarvaline kääbustaks – Xs Stuudio Dr.Dre om. Ilona Alla 40 p.

5. Karmikarvaline kääbustaks – Laring”s Brown Milk Chocolate om. Olga Kinksep 37p 

6. Lühikarvaline kääbustaks – Gi-Gi Klass Azartny Paramosha om.Julia Truuvert 32p 

7. Lühikarvaline kääbustaks – Gi-Gi Klass Baltija om.Julia Truuvert 17p

 

Aasta Parim koer

1. Lühikarvaline kääbustaks – Lindanise Printses iz Mishkinogo Doma om. Oleg Gunin 68p 

2. Pikakarvaline taks – Jahisarv Pluto om. Imre Tamkõrv & Mari-Ann Rehk 60p 

3. Lühikarvaline kääbustaks – Lisego Nosa Patriot om. Julia Truuvert 55p 

4. Lühikarvaline kääbustaks – Gi-Gi Klass Antip Antipych om.Julia Truuvert 53p 

5. Karmikarvaline taks – Ferdinands Cemaro om. Imre Tamkõrv & Mari-Ann Rehk 46p 

6. Lühikarvaline kääbustaks – Xs Stuudio Dr.Dre om. Ilona Alla 36p 

7. Lühikarvaline taks – Almaznyi Laretz Fifochka om. Margit Pütsepp 35 p. 

7. Lühikarvaline taks – Ex`cort Aristocrate Artemon om. Margit Pütsepp 35 p 

8. Lühikarvaline kääbustaks – Gi-Gi Klass Azartny Paramosha om.Julia Truuvert 30 p 

9. Lühikarvaline kääbustaks – Gi-Gi Klass Baltija om. Julia Truuvert & Rita Kermet 22 p 

10. Lühikarvaline kääbustaks – Jovis Pater Prima Venator Fortis om. Pavel Alekxeenko 19 p

 

Aasta Parim veteran

1.Karmikarvaline kääbustaks – Qualit-Quast Vanessa om.Jelena Vdovina 61 p.

 

Aasta Parim aretuskoer

1. Lühikarvaline kääbustaks – Lisego Nosa Patriot om. Julia Truuvert 188p. 

2. Lühikarvaline taks – Nornaja Okhota Attila Marabu om. Irina Nikonkova 47p.

Aasta Taksikoer 2008

Aasta parim Taksikoer 2008 Tulemused

Paremate pilte vaata siit

Parim kutsikas

1. L/k taks   Free Soul Luna Mersedes om Riina Reinart  46p. 

2. L/k kääbustaks Taksagalaktic Andromeda om.Margit Pütsepp 19 p. 

3.L/k kääbustaks Gi-Gi Klass Antip Antipych om.Julia Truuvert   15p.

4.L/k taks Ex`cort Aristocrate Artemon   om. Margit Pütsepp    5p.

 

Parim juunior

1. L/k.kääbustaks Jovis Pater Prima Venator Fortis  om.Pavel Alekxeenko  55p.

2.K/k kääbustaks Urban Canis Primus Epsilon om.Liina ja Henry Viiret  48p.

3. L/k kääbustaks Jumala Primus Venator Fortis om. Eleri Riks   43p.

4.L/k küülikutaks Tsertus Uni Petit Nain om. Kristi Karlson 33p. 

5.L/k taks Engels Rodolfo  om. Marian Leppsoo  28p.

6.L/k taks Ex`cort Aristokrate Artemon  om. Margit Pütsepp  19p

 

Parim koer

1. L/k kääbustaks Lisego Nosa Patriot om. Julia Truuvert  56p.

2. L/k kääbustaks Jumala Primus Venator Fortis  om. Eleri Riks 54p.

3. L/k taks Previ Princeps Blue Portugal om. Liina & Henry Viiret 53p.

4. P/k taks Jahisarv Pluto om. Imre Tamkõrv & Mari-Ann Rehk 52p.

5.vL/k kääbustaks Lindanise Printses iz Mishkinogo Doma   om. Oleg Gunin  50p.

6. P/k taks Hound`s Aston Martin om.Reet Soekõrv & Valentina Klaus  48p.

7. L/k taks Mokko Maksimum Valentinka om. Margit Pütsepp 46p.

7. L/k.kääbustaks Jovis Pater Prima Venator Fortis   om.Pavel Alekxeenko   46p.            

8. K/k taks Ferdinands Cemaro om.. Imre Tamkõrv&Mari-Ann Rehk  42p. 

9. K/k kääbustaks Urban Canis Primus Epsilon om.Liina ja Henry Viiret   37p.                                                                                                                                                                                   

10. P/k kääbustaks Grand iz Severnoi Palmiri  om.Reet Soekõrv & Valentna Klaus  33p.                                 

11. L/k taks Millennium Mikra Zuzy  om. Riina Reinart 31p.                            

12.L/k küülikutaks Tsertus Uni Petit Nain om. Kristi Karlson  23p. 

 

Parim veteran   

1.K/k kääbustaks Qualit-Quast Vanessa  om.Jelena Vdovina   62p

 

Parim kasvataja 

1. kennel  Kuldne Talisman om. Juri ja Olga Batassova  102p.

2. kennel  Laring´s Brown om. Jelena Vdovina   89p.

3. kennel Glück to Bring om. Marian Leppsoo   40p.