Esileht

Handlingu meistriklass

10-11.10.2015 toimub takside näitamise meistriklass .

Meistriklassi viib läbi Marina Kovalenko kennelist Lisego Nosa. Algus kell 11.00 ja kohaks on Suur-Paala 2 asuv Kalinka Keskus (sissepääs kohviku poolt). Ühe osalja hind 100 EUR ning iga osaleja võib kaasa võtta kuni 2 koera. Osalemine ainult eelregistreerimisega saates ekirja aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ja kandes seminaritasu üle enne 5.10.15 ETTÜ pangaarvele SEB Eesti Ühispank: a/a 10220031659012. Kohtade arv on piiratud.

Loeng WUT koosoleku muljetest

07.08.2015 tokell 18.00 toimub Kadaka tee 42C 3 korrusel loeng WUT seminaril käsitletud teemadest (Praha 6-7.6.15). Lektor on Maret Kärdi. Osalemine ETTÜ liikmetele tasuta, teistele 15 EUR. Palume kõigil osalejatel registreerida hiljemalt 6.8 õhtuks epostiaadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Mitteliikmetel palume osalustasu üle maksta arvele ETTÜ: : a/a 10220031659012

Noorkoerte päev Roosiaia talus 2015

Täna, 20,augustil toimus Roosiaia talus noorkoerte õppepäev.Kohale olid tulnud 17 koera koos 13 omanikuga.Uru perenaine Marju Merila võttis meid lahkelt vastu.Avasõnad ütles Ülo Kiiver ETTÜ Jahitoimkonnast.Edasi jagunes kokkutulnud seltskond kaheks -esimene pool tõttas küüni alla uru juurde,kus Marju tutvustas kõigile urus toimuvat tööd ja jagas hulgaliselt teadmisi selle kohta, miks ja kuidas tuleb koera selles valdkonnas koolitada.Siis prooviti uustulnukaid urgu saata ja iga koeraomanik sai vaadata, kuidas kellegi koer seal pimedas urus reageerib.

Teine rühm sai aga teadmisi selle kohta, kuidas koerale tuleb õpetada kunstlikul verejäljel töötamist.Neid teadmisi jagas tegevjahimees Ülo Kiiver, kel endal seljataga mitu välismaiste lektorite sellealast koolitust.Samuti on tema teostanud järelotsingut kohalikus jahipiirkonnas. .

Peale kehakinnitust said koerad tutvuda ka uruelanikuga, mis osutus üllatuslikuks nii mõnelegi...

Kohaletulnud koeraomanikud said omavahel muljetada oma kasvandikest ja juttu jätkus kauemaks, Päev möödus lahedas meeleolus kiiresti ja lõpetuseks tegime ka toreda ühispildi koos koertega.Lõpetuseks tänas ETTÜ juhatuse esinaine Riina Reinart kõiki koosveedetud vahva päeva eest ja rebasele andsime üle tänutäheks kannatlikkuse eest tema lemmiksöögi-arbuusi.Marju Merila ja Ülo Kiiver ning ETTÜ tänavad kõiki osalejaid ja kindlasti on plaan uuel aastal jälle kokku saada, et üritusest kujuneks kena traditsioon, sest loodame ikka uute kutsikate populatsiooni kasvu, et oleks, keda koolitada ja õpetada metsas ettetulevate üllatuste tarvis nii enda kui peremehe eest seisma.Oli ka ilus ilm ja tundus, et kõik lahkusid rahulolevalt.

Osalejate poolt veelkord suur tänu Marjule sooja vastuvõtu eest..

Taksitõu seminar tõu kasvatajakohtunikult

20.09.2015.a. toimub taksitõu alane seminar algusega kell 12.00
Lektor: Valeria Bobikova. 
Toimumise koht: ETTÜ büroo Kadaka pst
Hind: 5 EUR liikmetele, 10 EUR mitteliikmetele.

Registreerimiseks palume saata e-mail aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. Tasu palume kanda ETTÜ pangaarvele EE201010220031659012 hiljemalt 18.09.15

Üritused

Igal aastal korraldab ETTÜ erinevaid üritusi, millest levinuimad on:

- erinäitus kõigile taksitõugudele

- aasta paremate autasustamine

- kutsikate ülevaatus

- jahikatsetel käigud

Ent jälgi seda lehte - vahel korraldame ka ühisjalutuskäike jms.