Esileht

17.05.2018 üldkoosoleku päevakord

Eesti Takside Tõuühingu juhatus kutsub 17.05.2018 kell 18.00 aadressil Kadaka pst 42C (kolmas korrus) üldkoosoleku järgmise päevakorraga:

1. 2017. majandusaasta  aruande ja bilansi esitamine üldkoosolekule

2ETTÜ mitteliige ei saa osaleda TÜ töörühmas

3. Jahikatsete töörühma valimine

4. Aretustoimkonna  valimine

5. Seoses tehnilise veaga lisada dokumenti „Koera üleviimine ühest tõust või tõuvariatsioonist teise“ – LISA 2  selline täpsustus :  Rinnaümbermõõt (suurus) Karvkatte tüüp (karvkatte tüüp) :  karvkatte tüüp – alates 9. elukuust;suurus: (i) alates 9. elukuust võib küülikutaksi viia üle kääbustaksiks ning kääbustaksi taksiks; (ii) alates 15. elukuust võib taksi viia üle kääbustaksiks ning kääbustaksi küülikutaksiks 

6. Kirsti Jahilo  ettepanekud:

6.1. Tõuomased jahikatsed:  Kõigile soovijatele peaks olema kergesti kättesaadav võimalus sooritada nõutud tõuomased jahikatsed. Puudutab just  kääbus- ja küülikutõugusid!

6.2. Toimuda võiks üritusi koeraomanikele lihtsalt suhtlemiseks. Selleks võiks olla näiteks ühisjalutamised vms.

6.3. Üritus, kus on lihtsaid mänge (kutsikate mängunurk,  mõni võistlus, mõni esinemine) igas vanuses koertele ja koeraomanikele, tõu tutvustamisi jpm. ühingu liikmetele ja mitteliikmetele.

6.4. Väga häirib, et ühingu liikmete vahel on palju pingeid, hõõrumisi jne.  Tundub, et  ühingu töö ei toimi korreltselt ja see paistab ka väljaspoole. Kui muud moodi ei õnnestu ühingut toimima saada nii, et kõik oleks rahul, oleks ehk mõtekas määrata oma hulgast suhtekorraldaja, kes oleks erapooletu ning lahendaks mõitlikult tekkinud tülid ning leiaks kompromissidde abil tülidele lahendused.

7. Jooksvad küsimused.