Takside metsseaaediku päev 10. mail Alavere seaaedikus

Algus kell 9.00

Võimalus proovida standardtaksidel metssea aedikus sea otsingut ja aediku tööd. Hea võimalus neile, kes ei julge lasta oma koeri sea juurde või kelle koerad ei ole seaga tutvunud aga tahaksid näha, kuidas taks on suuteline metsseaga toimetama.
Kutsikad, noored ja kääbus/küülik-tõugu taksid saavad näha ja kuulda aia tagant koerte tööd, kes saab julgustust võib ka ise näiteks rihmastatud/süles koeraga aedikus kaasa kõndida.

Teeme vestlusringi, kohal on aia omanik, kogenud ja kirglik jahimees ja pikaajaline metsseakatsete kohtunik Aivo Jaanits.

Hind:
ETTÜ liige, täiskasvanu 3 eurot
ETTÜ mitteliige, täiskasvanu 5 eurot
Lapsed tasuta
Kes soovib koera aedikusse lasta, siis tasu on 20 eurot/koer olenemata aias oldud ajast.

Registreerumine kuni 30. aprill 2015 aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Registreerumiseks saata osaleja info (nimi, täiskasvanud osalejate arv) ning tasuda osalemistasu Eesti Takside Tõuühingu arvelduskontole SEB pangas IBAN : EE201010220031659012

Aia eest tasumine sularahas kohapeal aia omanikule.

Osalustasu sees on tee ja kringel/küpsised/snäkid või supp osalejatele, olenevalt ilmastikust. Külma ilma puhul teeme suppi smile emoticon Kohalesõidukaardi ja juhised saadan mai alguses registreerunutele e-posti teel.

Lisainfo See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.