2015 tulemused

20.09.15 VJ Mari- Ann Rehk, Aili Pärtel- Beljaev TKK Jäljekütt Jasper 79 II järk

20.09.15 VJ Mari- Ann Rehk, Aili Pärtel- Beljaev TLK Sky Spirit Carina 78 II järk

20.09.15 VJ Mari- Ann Rehk, Aili Pärtel- Beljaev TKK Aramis  67 III järk

30.08.15 VJ Mari- Ann Rehk, Aili Pärtel- Beljaev KLK Guniver Navigator 73 II järk

30.08.15 VJ Mari- Ann Rehk, Aili Pärtel- Beljaev TKK Jäljekütt Jasper 73 II järk

30.08.15 VJ Mari- Ann Rehk, Aili Pärtel- Beljaev TKK Aras 71 II järk

24.07.15 VJ Mari- Ann Rehk, Aili Pärtel- Beljaev TLK Jäljekütt Magnus  77 II järk

24.07.15 VJ Mari- Ann Rehk, Aili Pärtel- Beljaev TLK Jägervision Diesel 63 III järk

28.06.15 MS-T Aivo Jaanits TKK Jäljekütt Jasper 67 III järk

31.05.15 UrgT-R Roman Peil TKK Jäljekütt Justina  74 II järk

31.05.15 UrgT-R Roman Peil KLK Batash Zhan Zhak 60 III järk

31.05.15 UrgT-R Roman Peil TKK Jäljekütt Hasso 60 III järk

24.05.15 UrgT-R Elmar Lurich KLK Lisellejulia  72 III järk

24.05.15 UrgT-R Elmar Lurich KK Jathejas Berenice  63.5 III järk

20.05.15 MS-T Aivo Jaanits TPK Badamtam's Voodoo Man  68 III järk

10.05.15 MS-T Aivo Jaanits TLK Hertsog  69 III järk

25.04.15 VJ Elmar Lurich TLK Milli Miller Poka  81 II järk

19.04.15 VJ Liga Spandega ( LV) TKK Jäljekütt Jasper  86 I järk

19.04.15 VJ Liga Spandega ( LV) TPK Badamtam's Voodoo Man 85 I järk

19.04.15 VJ Liga Spandega ( LV) TLK Makadani Yulaisi Karambol 64 III järk

Jahikatsete meistrivõistlused taksidele

 Head taksiomanikud!

Olete oodatud osalema ETTÜ Jahikatsete Meistrivõistlustel, 6. septembril 2015 Harjumaal.

Meistrivõistluste raames selgitame välja 2015. aasta tublima taksi komplekskatses, sh verejälg 250 m, urukatse ja täiustatud kuulekuselemendid. 

Eraldi arvestust peetakse erinevate suurusevariatsioonide raames, karvatüübi järgi eristamist ei tehta. 

Parimatele auhinnad!!

Võistluse kohtunikud on  Natalija Borodajenko (LV) ja Mari-Ann Rehk (EST)

Palume tutvuda eelnevalt võistluse juhendiga!

Osalustasu: 

ETTÜ liige: 25 eurot/koer

ETTÜ mitteliige: 35 eurot/koer

Registreerumise tähtaeg: 15. august 2015 (kaasa arvatud)

Registreerumise tingimused:

•Osaleda saavad Eestis elavad EKL/FCI tõutunnistusega taksid alates vanusest 10 kuud

•Igalt koeraomanikult maksimaalselt kaks koera (kokku koerte piirarv 15 koera, jooksvalt anname teada, mitu kohta on registreerumiseks)

•Koos täidetud registreerumislehega tuleb saata maksekorralduse koopia, registreerumine loetakse kinnitatuks osalustasu laekumisega

•Koerad peavad olema EKL nõuete kohaselt vaktsineeritud

•Osalejate nimekiri avaldatakse nädal aega enne võistluse algust ETTÜ kodulehel ja FB ürituse lehel

•Täpne ajakava ja asukohakaardid saadetakse osalejatele nädal aega enne võistluse toimumist e-posti teel

Osalustasu tuleb tasuda Eesti Takside Tõuühingu arvelduskontole: EE201010220031659012 

Selgitusse kirjutada: ETTÜ meistrikad, koera nimi/nimed ja omanik

Täidetud registreerumisleht (siia tuleb link regamislehele) ja maksekorralduse koopia palume saata ETTÜ jahikatse töörühma e-posti aadressile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

NB! Korraldustoimkonnal on vajadusel õigus teha muudatusi kohtunike osas.

 

2014 tulemused

14.12.14 Urg-T-R kohtunik Natalija Borodajenko lühikarvaline kääbustaks Senselsi Black Twice Spice, 96 punkti, III järk
14.12.14 Urg-T-R kohtunik Natalija Borodajenko karmikarvaline taks Jäljekütt Jasper, 69 punkti, III järk
14.12.14 Urg-T-R kohtunik Natalija Borodajenko pikakarvaline küülikutaks Iiah's Miss Mariella, 67 punkti III järk

15.11.14 VJ kohtunik Natalija Borodajenko lühikarvaline taks Jägervision Cubanita, 99 punkti, I järk
15.11.14 VJ kohtunik Natalija Borodajenko pikakarvaline kääbustaks Nilsh Roza Vetrov Daniel, 92.5 punkti, I järk
15.11.14 VJ kohtunik Natalija Borodajenko lühikarvaline kääbustaks Gyrfalcon Bossanova, 86 punkti, I järk
15.11.14 VJ kohtunik Natalija Borodajenko pikakarvaline kääbustaks Kinchville Murray Andy, 70 punkti, II järk
15.11.14 VJ kohtunik Natalija Borodajenko karmikarvaline taks Jäljekütt Jasper, 70 punkti, II järk

01.11.14 Urg-T-R kohtunik Roman Peil lühikarvaline taks Jägervision Cubanita, 60 punkti III järk

14.09.2014VJ kohtunik E.Juneviciene, V. Petrauskas, G. Ziukas pikakarvaline taks Jahisarv Pluto 102 p. I järk, LT CAC
14.09.2014 VJ kohtunik E.Juneviciene, V. Petrauskas, G. Ziukas pikakarvaline taks Badamtam's Voodoo Man 92 p. I järk

09.08.14 Urg-T-R kohtunik Roman Peil pikakarvaline taks Apollo, 60 punkti, III järk
09.08.14 Urg-T-R kohtunik Roman Peil pikakarvaline taks Donna, 60 punkti, III järk
09.08.14 Urg-T-R kohtunik Roman Peil lühikarvaline taks Kuldne Talisman Beauty Bruna 60 punkti, III järk
09.08.14 Urg-T-R kohtunik Roman Peil lühikarvaline taks Kuldne Talisman Kira Elite 60 punkti, III järk

13.07.14 Urg-T-R kohtunik Esko Eirto karmikarvline taks Konemiehen Zeus 96 punkti, III järk

12.07.14 Urg-T-R kohtunik Esko Eirto karmikarvaline kääbustaks Kuldne Talisman Artem Alaunt 71 punkti III järk

07.06.14 UrgT-R kohtunik Roman Peil pikakarvaline taks Kuldne Talisman Rossi- Liina 60 punkti III järk
07.06.14 UrgT-R kohtunik Roman Peil karmikarvaline taks Jäljekütt Balenora 60 III järk
07.06.14 UrgT-R kohtunik Roman Peil karmikarvaline taks Jäljekütt Justina60 III järk

07.06.2014 VJ kohtunik V: Petrauskas, E. Jneviciene, R. Barzdenis, G. Ziukas pikakarvaline taks Jahisarv Pluto 107 p. I järk

04.05.2014 VJ kohtunik Liga Spandega lühikarvaline taks Taxila Monami 77 punkti ja II järk
04.05.2014 VJ kohtunik Liga Spandega pikakarvaline küülikutaks Heidelind's Oops Got Out 72.5 punkti ja II järk
04.05.2014 VJ kohtunik Liga Spandega karmikarvaline taks Konemiehen Zeus 67 punkti ja III järk

01.03.2014 Metsseakatse LMSK kohtunik I. Vilks. J. Strekkere, N. Borodajenko karmikarvaline taks Ferdinand Cemaro 85 punkti, II järk
01.03.2014 Metsseakatse LMSK kohtunik I. Vilks. J. Strekkere, N. Borodajenko pikakarvaline taks Batamtam's Voodoo Man 85 punkti, II järk

2010 tulemused

Siin on toodud ainult takside tulemused Eestis toimunud jahikatsetelt. Kui soovid lisada siia oma koera välismaiseid tulemusi, ole hea ja saada vastava protokolli elektrooniline koopia aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

23.10.2010 URGT-R pikakarvaline taks Sicher Freund Elliot 73 p. III järk

23.10.2010 URGT-R lühikarvaline kääbustaks Sonderbar Rock With You 72 p. III järk

23.10.2010 URGT-R pikakarvaline taks Metsapiiga tango 66 p. III järk

10.10.2010 VJ Welmu Neiti Calypso 61 p. II järk

24.07.2010 URGT-R pikakarvaline taks Metsapiiga Rambo 63 p. III järk

08.05.2010 URGT-R lühikarvaline kääbustaks Magik Rainbow Venezia 72 p. III järk

08.05.2010 URGT-R lühikarvaline taks Guniver CovergirlCandy 71 p. III järk

08.05.2010 URGT-R lühikarvaline taks Guniver Big Boss 63 p. III järk

08.05.2010 URGT-R lühikarvaline taks Guniver Coco Chanel 62 p. III järk

20.02.2010 URGT-R karmikarvaline taks Welmu Miss Yaspis 73 p. III järk

20.02.2010 URGT-R pikakarvaline kääbustaks Täystuhon Yasmine 64 p. III järk