Siit lehelt leiad meie liikmete kutsikamüügikuulutused. Kui soovid oma kuulutust lisada, ole hea ja saada andmed veebimeistrile - See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. NB! Kuulutusi ei toimetata.

Kääbustaksi kutsikad, lühikarvalised

 

Sündinud:25.08.2017

3 isast (black&tan ja punane) ja 1 emane (black&tan). Vanematel terviseuuringud tehtud ja korras.

Kutsikad lähevad uude koju loovutusealiselt. Tehtud on ussikuurid, vaktsiinid, kiibid.Olemas EKL/FCI tõutunnistus, euro vet.pass, ostu-müügi leping.

Lisainfo:Kristel Reek e-mail:See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. mob +372 50 11 512

Ema:Formula Uspeha Feya Mirage (Best In Show võitja, rühmavõitja, International Champion, Champion of Malta, Champion of Cyprus, Estonian Champion, Russian Junior Champion, Latvian Junior Champion, Lithuanian Junior Champion, Baltic Junior Champion, Estonian Junior Champion)

Isa:Gyrfalcon Dragon Sue-Riu (LvJw2017)

Kääbustaks, siledakarvaline

Kennelis Chaver Hachi Tov sündis 20.05 lühikarvaliste kääbustakside pesakond, oma õiget kodu ootab veel üks isane kutsikas Happy Jack 

Kutsikas on loovutusealine, uude koju läheb ta eakohaselt vaktsineeritult, kiibitult, ussikuuritatult ja koos kõikide vajalike dokumentidega (EKL tõutunnistus, euro vet pass, ostu-müügileping). Mõlemal vanemal on täidetud aretusnõuded.

ema: Chaver Hachi Tov Fritzi 

isa: Gyrfalcon Berton

kontakt Kadi Orav telef 56474006 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Ruth Orro telef.53461002 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Pikakarvalised küülikutaksid

Oma toredaid omanikke ootavad 04.07.2017 sündinud pikakarvalise küülikutaksi kutsikad. Kutsikad loovutatakse alates 04.10.2017 ning selleks hetkeks on koerad registreeritud Eesti Kennelliidu tõuraamatus, vaksineeritud, kiibitud ja ussikuuritatud ning omavad EU lemmikloomapassi. 

Kutsikate isa: Mataya's Lord of the Rings

Kutsikate ema: Oliviera Mia Oops Fantazija 

Mõlemal vanemal on kontrollitud silmad (tulemus: terve) ning ja mõlemal vanemal tulemused nii näitustelt kui töökatsetelt

Kontakt: kasvataja Kristin Kerem

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

+37253434012