Taks, lühikarvaline / Dachshund Kurzhaar 

ISASED KUTSIKAKLASS / DOGS PUPPIES 

1 PREVI PRINCEPS BLUE PORTUGAL EST-02916/04 id 233098100002379 sünd 19.08.2004 i EST JW04 EST JCH GOLDADER BARECCO e EST & LTU & LV & BALT CH IIR MILLENNIUM MICRA PREVI kasv U Erik Otepää om Henry Viiret Kalevi 32 90504 Haapsalu I EAH TPK

EMASED KUTSIKAKLASS / BITCHES PUPPIES 

2 MILLENNIUM MICRA ZENNA EST-03031/04 id 985100010145856 sünd 15.09.2004 i EST JW04 EST JCH GOLDADER BARECCO e EST V CH III R MILLENNIUM MICRA MINOR kasv J Aliste Tartumaa om Margit Pütsepp Otsa 1 Rebala küla Jõelähtme v Harjumaa I EAH VSPK 

3 MILLENNIUM MICRA ZYNA EST-03033/04 id 985100010650145 sünd 15.09.2004 i EST JW04 EST JCH GOLDADER BARECCO e EST V CH III R MILLENNIUM MICRA MINOR kasv J Aliste Tartumaa om Heidi Tikerpe Pärnu mnt 102D-35 11312 Tallinn II 

ISASED JUUNIORIKLASS / DOGS JUNIOR CLASS 

4 AMIANOS LEONARDO FIN31962/04 id 31962E sünd 14.05.2004 i AZZARO VOM GOLF e AMIANOS JOYLIVIA kasv P Koljonen Soome om Pepita Koljonen Paalantie 9 07170 Pornainen Soome 1/1 VSPJ PI3 JSERT 

5 KANTRI PARK'S GORKIJ MINDAL RKF1524163 sünd 20.12.2003 i SPENSER AUS DER LEWERMANG e RUS CH KAMELIA kasv V Bobikova Venemaa om J Larionova Kalnciema 57-16 LV1046 Riga Läti 2/2 

6 KLIFF SAMPRA OZ VAHTURUVOY RKF1518071 id 233098100001371 sünd 24.01.2004 i RUS & RKF CH RUS KEROL NIGHT STAR e RUS CH KANTRI PARK'S PASTORAL kasv N Vahturova Venemaa om Ingrid Trei Soo-Põik 11 41536 Jõhvi 2/- 

7 MASTER EST-01428/04 id 985100010184716 sünd 10.04.2004 i LVW04 LV JCH LV & LTU CH FIDELIO SWEET DREAM SCLAVINIA e EST V CH IIIR JAHISARV DEVI kasv T Ungerson Läänemaa om Taimi Ungerson Kanarbiku t Taebla 90802 Läänemaa 2/- 

8 NORNAYA OKHOTA ATTILA MARABU RKF1530757 id PK070 sünd 25.12.2003 i USA & MEX & LUX & RUS & LIT & BEL CH WW URSHIN OF LADY JOAN e CIRMOS VOM GOLF kasv N Batrakova Venemaa om Irina Nikonkova Sõpruse pst 192-46 13423 Tallinn 2/4 

9 SHERIF EST-01429/04 id 98510001064889 sünd 10.04.2004 i LVW04 LV JCH LV & LTU CH FIDELIO SWEET DREAM SCLAVINIA e EST V CH IIIR JAHISARV DEVI kasv T Ungerson Läänemaa om Vivika Jürna PK 160 (Tallinna Peapostkontor) 10502 Tallinn 2/3 

EMASED JUUNIORIKLASS / BITCHES JUNIOR CLASS 

10 AMBRE EST-01431/04 id 985100010191834 sünd 10.04.2004 i LVW04 LV JCH LV & LTU CH FIDELIO SWEET DREAM SCLAVINIA e EST V CH IIIR JAHISARV DEVI kasv T Ungerson Läänemaa om Rika Mölder & Raul Mölder Viljandi mnt 3 Lelle 79002 Raplamaa 1/2 PE4 

11 EMILY EST-01432/04 id 985100010747025 sünd 10.04.2004 i LVW04 LV JCH LV & LTU CH FIDELIO SWEET DREAM SCLAVINIA e EST V CH IIIR JAHISARV DEVI kasv T Ungerson Läänemaa om Taimi Ungerson Kanarbiku t Taebla 90802 Läänemaa 1/1 JSERT TPJUN PE3 

12 KANTRI PARK'S CAN-CAN RKF1553339 sünd 30.03.2004 i MARICTUR MOLIERE e KANTRI PARK'S PASADENA kasv V Bobikova Venemaa om Natalia Borodajenko Sarkandaugavas 26/1-13 LV-1005 Riga Läti 2/4 

13 MILLENNIUM MICRA JASMIN EST-00382/04 id 38E2 sünd 16.01.2004 i FIN KVA-L MOKKO MAKSIMUM MONOMAH e EST JCH EST V CH LTCH LVCH BALTCH BALTW03 IIIR MILLENNIUM MICRA MIMICRI kasv J Aliste Tartumaa om Eola & Andres Valdre Sõpruse pst 208-4 13416 Tallinn puudus

14 MILLI MILLER CHARLOTTE EST-01627/04 id 162E7 sünd 4.05.2004 i AMIANOS JR FAKTORIAL e IIIR CARITAS kasv R Mölder & R Mölder Raplamaa om Maris Allmann Saagi 5 10916 Tallinn 1/3 

15 MILLI MILLER JÄNESE JÄLITAJA EST-02305/05 id 230E5 sünd 3.08.2004 i EST V CH IIIR AMIANOS IMMANUEL e IIIR IIMÄG MILLI MILLER MANTA kasv R Mölder & R Mölder Raplamaa om Kristel Säsil Reith-Allikas Tammsaare tee 107-26 12913 Tallinn 3 

16 MILLI MILLER REBASE REBIJA EST-02307/04 id 230E7 sünd 3.08.2004 i EST V CH IIIR AMIANOS IMMANUEL e IIIR IIMÄG MILLI MILLER MANTA kasv R Mölder & R Mölder Raplamaa om Tiina Loodus Karja 7 79512 Rapla 2/- 

ISASED NOORTEKLASS / DOGS INTERMEDIATE CLASS 

17 LOMZE DERIBAS TALER EST-01242/04 id ĆČŻ105 sünd 5.12.2003 i RUS & RKF CH LIT CW FT-FOX BL TR ARBAT e RUD & UKR CH LIT CW EKZOTIKA IZ STRANI GREZ kasv A Rozhnov Venemaa om Lidia Vorošen Härma 5-3 13615 Tallinn 1/1 

ISASED AVAKLASS / DOGS OPEN CLASS 

18 AMIANOS JR FAKTORIAL FIN20230/01 id 985100009834945 sünd 6.04.2001 i MOKKO MAKSIMUM PALISANDER e AMIANOS GABRIELA kasv P Koljonen Soome om Pepita Koljonen Paalantie 9 07170 Pornainen Soome 1/1 SR2 PI2 

19 BADI-BROCK-CZUK HODOWLA MYŠLINÕW PKR.IV-28718 KS id 673 sünd 4.07.2003 i PL JCH BARNABA-CZUK HODOWLA MYŠLINÕW e ZWW CH POLA NEGRA Z MEGARY kasv W Oleszczuk Poola om Inara Cerjna Smilsu 17 LV4201 Valmiera Läti 1/2 SR3 PI4 

20 VINGO EST-02031/01 id 203b1 sünd 4.08.2001 i JAHISARV VARUNA e MILLENNIUM MICRA BLACK BETZY kasv R Peil Tartu om Veiko Sildmaa Ōismäe tee 9-83 13514 Tallinn 2/3 

ISASED TŠEMPIONIKLASS / DOGS CHAMPION CLASS 

21 EST V CH IIIR AMIANOS IMMANUEL EST-02497/99 id 36068K sünd 26.08.1998 i HÄGGNÄS CESAR e AMIANOS GABRIELA kasv P Koljonen Soome om Rika Mölder & Raul Mölder Viljandi mnt 3 Lelle 79002 Raplamaa 1/2 SR4 

22 LVW04 LV JCH LV & LTU CH FIDELIO SWEET DREAM SCLAVINIA pkr.iv-21843 sünd 28.10.2001 i GERMANDAX JROO e LIEBLING V GOLF kasv K Šciesinski Poola om Natalia Borodajenko Sarkandaugavas 26/1-13 LV-1005 Riga Läti 1/1 SR1 PI1 SERT TP 

EMASED NOORTEKLASS / BITCHES INTERMEDIATE CLASS 

23 EMMA EST-02787/03 id 233098100000296 sünd 9.09.2003 i EST JCH EST V CH II JAHISARV DIODORUS e ELSA kasv A Seeme Põlvamaa om Urve Seedre Mammaste 63309 Põlvamaa  3

24 MILLI MILLER MARTA EST-01621/03 id 162D1 sünd 16.06.2003 i EST V CH IIIR AMIANOS IMMANUEL e IIIR MILLI MILLER SUVENÖÖP kasv R Mölder & R Mölder Raplamaa om Gert Lootus Paldiski mnt 185-12 13518 Tallinn 2/1

EMASED AVAKLASS / BITCHES OPEN CLASS 

25 MILLENNIUM MICRA MIRAGE EST-02291/01 id 229B1 sünd 28.08.2001 i RUS CH BLR CH FT FOX PAULUS PROBUS CANIS AMICUS CURIAE e LVJW-97 LVW-99 BALT CH EST V CH LV CH INT CH LTU CH MICRA kasv J Aliste Tartumaa om Roman Gotovtšikov Sütiste tee 33-63 13414 Tallinn 3

26 EST JCH VESELAYA TAKSA LANGA EST-01426/04 id ÄĄĀ264 sünd 18.08.2003 i USA & MEX & LUX & RUS & LIT & BEL CH WW URSHIN OF LADY JOAN e RUS CH ULYBKA ERLASHA kasv V Nasyrova Venemaa om Taimi Ungerson Kanarbiku t Taebla 90802 Läänemaa 1/1 SR3

EMASED KASUTUSKLASS / BITCHES WORKING CLASS 

27 IIIR CARITAS EST-01878/00 sünd 9.08.2000 i EST V CH IIIR AMIANOS IMMANUEL e TIGRITE kasv M Tammisto Põrnu om Rika Mölder & Raul Mölder Viljandi mnt 3 Lelle 79002 Raplamaa 2/2

28 MILLI MILLER PATTY EST-00187/04 id 18E7 sünd 19.12.2003 i EST V CH IIIR AMIANOS IMMANUEL e MILLI MILLER PIPA kasv R Mölder & R Mölder Raplamaa om Oleg Gunin Sõpruse pst 208-144 13416 Tallinn 2/3 

29 MILLI MILLER ZANETTA EST-01772/02 id 177C2 sünd 17.07.2002 i EST V CH IIIR AMIANOS IMMANUEL e IIIR IIMÄG MILLI MILLER MANTA kasv R Mölder & R Mölder Raplamaa om Kätlin & Marko Tramp Telliskivi 32 - 4 Tallinn 1/1 SR1 PE1 VSP SERT 

EMASED TŠEMPIONIKLASS / BITCHES CHAMPION CLASS 

30 EST & LTU & LV & BALT CH IIR MILLENNIUM MICRA PREVI EST-02469/00 id 246A9 sünd 14.11.2000 i EST V CH MILLENNIUM MICRA BRAVO QKULGUR e PESSI kasv J Aliste Tartumaa om Laura Erik & Ursula Erik Koolitare 11 67403 Otepää 1/1 SR2 PE2 

KASVATAJAKLASS / BREEDER CLASS 

31 KENNEL MILLI MILLER om Rika Mölder & Raul Mölder Viljandi mnt 3 Lelle 79002 Raplamaa 2/1 

JÄRGLASTEKLASS / PROGENY CLASS 

32 EST V CH IIIR AMIANOS IMMANUEL EST-02497/99 id 36068K sünd 26.08.1998 i HÄGGNÄS CESAR e AMIANOS GABRIELA kasv P Koljonen Soome om Rika Mölder & Raul Mölder Viljandi mnt 3 Lelle 79002 Raplamaa 2/1 

Kääbustaks, lühikarvaline / Zwerg Dachshund Kurzhaar 

ISASED JUUNIORIKLASS / DOGS JUNIOR CLASS 

33 LISEGO NOSA OZORNIK RKF1617186 id DAB328 sünd 11.06.2004 i RUS &FIN &RKF &EST V &LTU &BALT &LV CH CW WW98 GERMANDACHS NEWLAND e LISEGO NOSA VENDETTA kasv M Kovalenko Venemaa om Margus Kobin Vilmsi 50 - 106 10147 Tallinn 1/1 VSPJ JSERT P/2 

EMASED JUUNIORIKLASS / BITCHES JUNIOR CLASS 

34 WISE OWLS FAMILY ROKSANA EST-00549/04 id 54E9 sünd 21.02.2004 i BALT & EST W04 EVJW03 BALT JW03 EST JCH LV & LTU JCH LISEGO NOSA PATRIOT e ALISIJA kasv O Sergejev & S Sergejev Tallinn om Natalja Rubanik Pirita tee 26F-13 10127 Tallinn 1/1 TPJ PE1 VSP JSERT 

35 INTRIGA LISIY NOS RKF1588717 id DAB315 sünd 30.03.2004 i RUS CH CW FT-BL.TR LISEGO NOSA TALISMAN UDACHI e IZUMINKA kasv E Bukhanovskaja Venemaa om Veera Pakina Sinimäe 10-21 13816 Tallinn 1/2 PE3 

ISASED TŠEMPIONIKLASS / DOGS CHAMPION CLASS 

36 BALT & EST W04 EVJW03 BALT JW03 EST JCH LV & LTU JCH LISEGO NOSA PATRIOT RKF1374154 id DAB224 sünd 12.11.2002 i EUJW02 RUS TKC JCH RUS CH LISEGO NOSA JUNKER TOLSTOY e _INT&RUS&BLR CH TCH RUS FT FOX VELSI kasv M Kovalenko Venemaa om Julia Truuvert Pärnu mnt 38-1 10119 Tallinn  1/1 SR1 PI1 TP 

EMASED NOORTEKLASS / BITCHES INTERMEDIATE CLASS 

7 PEGGI RKF1524781 sünd 23.01.2004 i RUS CH GRAND BLR, UKR, CW FT-FOX KEROLAIN YDGEL YAKHONT e DZHINDAI ZINAIDA kasv E Kondratova Venemaa om Karin Ammer Kruusa 11A-18 76607 Keila 2/1 

EMASED AVAKLASS / BITCHES OPEN CLASS 

38 BOIDIS MANZANILLA FIN32646/03 id 32646D sünd 14.06.2003 i INT & FIN & S CH HARICOT ESULTANZA e BOIDIS BETRONELLA kasv S Kiverä Soome om Anna-Leena Honga Pormestarinkatu 20 67100 Kokkola Soome 2/1 

EMASED KASUTUSKLASS / BITCHES WORKING CLASS 

39 FIN W04 HARICOT HYACINTH BUCKET FIN14881/03 id 14881D sünd 14.01.2003 i NORD W01 DUALIS TRISTAN e FIN WCH BOIDIS PACIFIC-GIRL kasv A Honga Soome om Anna-Leena Honga Pormestarinkatu 20 67100 Kokkola Soome 1/1 SR1 PE2 SERT 

Küülikutaks, lühikarvaline / Kaninchen Dachshund Kurzhaar 

ISASED JUUNIORIKLASS / DOGS JUNIOR CLASS 

40 XS STUUDIO APRILLI KROOKUS EST-01338/04 id 133E8 sünd 25.04.2004 i RUS CH RUS CLUB CH IIV.J LISEGO NOSA SYURPRIZ NOVOGODNEY NOCHI e EST V CH BALTW03 LVCH IIR LISEGO NOSA UDIVITELNOE SOBYTIE kasv V Pakina Tallinn om Marina Isaikina Kärberi 5-19 Tallinn  3

EMASED JUUNIORIKLASS / BITCHES JUNIOR CLASS 

41 XS STUUDIO ALPIKANNIKE EST-01339/04 id 985100010649986 sünd 25.04.2004 i RUS CH RUS CLUB CH IIV.J LISEGO NOSA SYURPRIZ NOVOGODNEY NOCHI e EST V CH BALTW03 LVCH IIR LISEGO NOSA UDIVITELNOE SOBYTIE kasv V Pakina Tallinn om Liivi Lutter-Sinkko Pärnasalu 31-26 Saue 76505 Harjumaa 2/1 

EMASED KASUTUSKLASS / BITCHES WORKING CLASS 

42 EST V CH BALTW03 LVCH IIR LISEGO NOSA UDIVITELNOE SOBYTIE EST-00707/04 id DAB153 sünd 18.02.2001 i EU JW DUALIS TITUS e LISEGO NOSA DIVNOE DIVO kasv M Kovalenko Venemaa om Veera Pakina Sinimäe 10-21 13816 Tallinn 2/1 

Taks, karmikarvaline / Dachshund Rauhhaar 

ISASED JUUNIORIKLASS / DOGS JUNIOR CLASS 

43 ENZO L'TROLL LV10478/04 id B3349 sünd 13.06.2004 i INT&LV&LTU&RUS&PL &EST&BALT CH TROLLIS V DEN WEZENHOOGHTE e LV&RUS&LTU CH LAWA Z JASKROWEJ LAKI kasv I Libeka Läti om Aili Veskimägi, Eesti2/1 

EMASED JUUNIORIKLASS / BITCHES JUNIOR CLASS 

44 FREUNDS QUERIDA FIN39330/04 id 39330E sünd 26.07.2004 i MULTI CH CRUMPHFELD V.D. VLIEGENDE KIEP e FREUNDS ANASTASIA kasv A Lidman & K Lidman Soome om Arja Lidman & Klaus Lidman Ylitilantie 48 A 2 FIN01800 Klaukkala Soome 1/1 TPJUN PE4 JSERT 

ISASED AVAKLASS / DOGS OPEN CLASS 

45 EST JCH LV JCH LT JCH BALT JCH IMBIR Z RYDLEWA PKR.IV-22665 SS id 940B sünd 19.03.2003 i WILLIAM VOM JURAHANG e CENTA Z GASAWSKIEJ HUBY kasv L Siejkowski Poola om Inguna Tihomirova Jaunceltnes 7, Cempi, Brengulu pag. LV4212 Valmieras raj Läti 2/2 

46 ZEKIWA UP AND GO FIN14144/03 id 14144D sünd 17.01.2003 i INT&FIN&S&EST&LTU CH V01 PMV01 UNTO ULFERT LOWIECKE VAN`T ROOJAN e INT&FIN&S CH KVA-L EST CH ZEKIWA NOBODY`S PERFECT kasv Z Munsterhielm-Ehnberg Soome om Minna & Lasse Oinonen Oraskatu 4 15170 Lahti Soome 1/1 SR1 PI1 VSP SERT 

ISASED KASUTUSKLASS / DOGS WORKING CLASS 

47 FREUNDS KANEELBOOM FIN12587/03 id 12587D sünd 28.12.2003 i MULTI CH HYMER V. ZEELANDS ROEM e FREUNDS ANASTASIA kasv A Lidman & K Lidman Soome om Arja Lidman & Klaus Lidman & Riitta Vilmusenaho Ylitilantie 48 A 2 FIN01800 Klaukkala Soome 1/1 SR2 PI2 

48 STENSTALLETS NICK NOLTE FIN42079/01 id 42079B sünd 18.10.2001 i MULTI CH FRECLE-FACE IMPERIAL e FIN KVA-L FRECLE-FACE EXOTIQUE kasv M Nybondas Soome om Anna-Mari Manninen Koivuhaankatu 32 21600 Parainen Soome 1/2 SR3 PI3 

ISASED TŠEMPIONIKLASS / DOGS CHAMPION CLASS 

49 EST&LV&LTU&BALT CH BERRI-BERIMOR DINABURG'S WONDER EST-00744/03 id B2421 sünd 7.12.2002 i INT&LV&LTU&RUS&PL &EST&BALT CH TROLLIS V DEN WEZENHOOGHTE e LV JCH RENI ASPEKT kasv A Kacare Läti om Ivi Siniaas Metsa tee 8 - 3 Harku alev 76902 Harjumaa 1/1 SR4 PI4 

EMASED NOORTEKLASS / BITCHES INTERMEDIATE CLASS 

50 JV04 KÄLLBERGETS WILMA FIN13261/04 id S64693 sünd 12.11.2003 i MIKKELS MÄRZ e SU(D)CH SJ(D)CH KÄLLBERGETS RIKKI kasv K Johansson Rootsi om Satu Sivén & Harri Sivén Sippolantie 290 46710 Sippola Soome 1/1 SR3 PE3 

EMASED KASUTUSKLASS / BITCHES WORKING CLASS 

51 FIN UCH&BCH LAPSUS FRENCH LEAVE FIN38302/01 id 246098101016376 sünd 25.08.2001 i FIN UCH HUKKAPUTKEN NORTTI e FIN BCH LAPSUS STIFF UPPER LIP kasv A Lappalainen Soome om Asko & Leena Vatanen Luuranpolku 5 A 01480 Vantaa Soome 1/1 SR2 PE2 SERT 

EMASED TŠEMPIONIKLASS / BITCHES CHAMPION CLASS 

52 FIN&S&EST CH LTUW05 LT CH INT CH WELMU MISS JEEVANA FIN18798/01 id 246098101023683 sünd 4.03.2001 i INT&FIN&S&DK&LV CH KBHV-97 EUW-97 BALTW-97 OPPES JUVENALIS e NELLI kasv P Martimo Soome om Sari Hirvonen Hansinkatu 12 A 6 01400 Vantaa Soome 1/1 SR1 PE1 TP 

Kääbustaks, karmikarvaline / Zwerg Dachshund Rauhhaar 

ISASED KUTSIKAKLASS / DOGS PUPPIES 

53 PILGRIMAGE RUSTY OTTO WILHELM EST-03160/04 id 316E0 sünd 5.10.2004 i LVW04 LVJW04 BERLIN JW04 EST&LV&LT&BALT JCH CATASTROFE'S LUCKY DIGGER e EST JCH KEROLAIN YDGEL EVDOKIA kasv E Pulk Pärnu om Ello Pulk & Kati Lorents Henno 5a 80021 PärnuI EAH TPK 

EMASED KUTSIKAKLASS / BITCHES PUPPIES 

54 PILGRIMAGE BLACK BARBARA EST-03158/04 id 315E8 sünd 5.10.2004 i LVW04 LVJW04 BERLIN JW04 EST&LV&LT&BALT JCH CATASTROFE'S LUCKY DIGGER e EST JCH KEROLAIN YDGEL EVDOKIA kasv E Pulk Pärnu om Mari Saluri Kauna 4-1 10138 Tallinn I 

ISASED NOORTEKLASS / DOGS INTERMEDIATE CLASS 

55 LVW04 LVJW04 BERLIN JW04 EST&LV&LT&BALT JCH CATASTROFE'S LUCKY DIGGER fin35239/03 id 246098100140809 sünd 4.06.2003 i GB CH EST&NL CH NORDW-01 THE RASCALS FARM YOUNG SNUG FIT e MAXI VOM BUTTGESHOF kasv S Selen Soome om Rita Valdna-Pruel Veskimäe t.Parasmäe k. 74202 Jõelähtme Harj 1/1 SR2 PI2 SERT 

ISASED KASUTUSKLASS / DOGS WORKING CLASS 

56 EST&LT&LV&BALT CH RUS TK CH03 RUS CH LARING`S BROWN ESTET EST-00361/01 id 36B1 sünd 11.01.2001 i SANSOI ECHO MILLENNIUM e RUS &BLR &EST V &LTU CH RUS TKCL CH00 ESTW00,03 LTW02 LVW05 QUALIT-QUAST VANESSA kasv J Vdovina Tallinn om Dmitri Temnikov Katleri 25 - 93 13915 Tallinn 

ISASED TŠEMPIONIKLASS / DOGS CHAMPION CLASS 

57 MULTI CH MULTI W FRECKLE-FACE MASSIMILIANO FIN29739/99 id 9739L sünd 31.05.1999 i SV-95-96 HOP-O`MYHUMB`S OBJECT e KBHV-96 HUKKAPUTKEN BISAMA-NAAMA kasv P Lampero Soome om Jani Ultamo & Tiina Vuorio Päiväpolku 7 04400 Järvenpää Soome 1/1 SR1 PI1 TP 

EMASED NOORTEKLASS / BITCHES INTERMEDIATE CLASS 

58 BALT JW04 FIN JW04 FINW04 WHEEL'S ABYSSINIA EST-01779/04 id 15123E sünd 18.01.2004 i LISEGO NOSA ZAKADYCHNY DRUG e LAMARK NADJA kasv M Männisto Soome om Anneli Tammik Lembitu 8-110 10114 Tallinn 1/1 SR1 PE1 VSP SERT 

Küülikutaks, karmikarvaline / Kaninchen Dachshund Rauhhaar 

EMASED JUUNIORIKLASS / BITCHES JUNIOR CLASS 

59 LARING'S BROWN SOLANGE EST-01366/04 id 136E6 sünd 9.04.2004 i DCH VDH CH LS97 EST VCH SW01 FINJW95 SNOOPY VAN DER GASS-JUNIOR e BALT&RUS&BLR CH ESTW00,03 LTW02 LVW05 INT CH QUALIT-QUAST VANESSA kasv J Vdovina Tallinn om Jelena Vdovina Õismäe tee 128-9 13513 Tallinn 1/1 TPJ JSERT PE1 TP 

Taks, pikakarvaline / Dachshund Langhaar 

ISASED JUUNIORIKLASS / DOGS JUNIOR CLASS 

60 JAHISARV PLUTO EST-02176/04 id 968000002408667 sünd 21.07.2004 i EST JCH IIR AHOTORPAN TOBLERONE e JAHISARV LULLY kasv V Kallavus & K Kallavus Tartumaa om Imre Tamkõiv Õp. Maja PK2 Haabneeme sjk Randvere 74001 Harjumaa 1/1 TPJ JSERT 

61 KULDNE TALISMAN BESTI CENRIH EST-01911/04 id 191E1 sünd 25.06.2004 i KULDNE TALISMAN ALFA-SKIPI e LUCIEN kasv O Batassova & J Batassov Tallinn om Ervin Ardla Lembitu 7 - 17 100114 Tallinn 1/2 

62 ROKKI-HAN S VISHNEVOY ROSHI RKF1524300 id ĄĻČ565 sünd 19.02.2004 i ENZO V.EDLEM GEMUT e LORETTA S VISHNEVOJ ROSHI kasv O Aleksejeva Venemaa om Elina-Liina Ardla Lembitu 7-17 100114 Tallinn 2/3 

EMASED JUUNIORIKLASS / BITCHES JUNIOR CLASS 

63 KRONIS LILIANNA EST-00483/04 id 48E3 sünd 3.02.2004 i IIIR AHOTORPAN MOZART e KANARBIK ISABELLA kasv M Paabo Saue om Sirje Toms & Aivar Toms Vanemuise 12 10918 Tallinn 3 

64 MAJAHALDJAS ILMATAR EST-01679/04 id 167E9 sünd 16.05.2004 i EST JCH IIR AHOTORPAN TOBLERONE e METSAPIIGA AFRODITE kasv H Lilleväli Tartu om Pamela Liimer Spordi 10-4 11315 Tallinn 2/1 

ISASED VETERANKLASS / DOGS VETERAN CLASS 

65 JOKKE EST-03507/96 sünd 28.08.1996 i EST V CH AHOTORPAN ZOLDATO e TIRO kasv P Ild Pärnu om Sulev Velber Haapsalu mnt 16 76605 Keila 1/1 TP V 

66 III R METSAPIIGA LOBO EST-00578/97 id 57J8 sünd 14.02.1997 i EST V CH AHOTORPAN ZOLDATO e METSAPIIGA EMMELIINE kasv M Merila Jõgevamaa om Olga Batassova & Jüri Batassov Peterburi tee 24-57 11411 Tallinn  puudus

ISASED NOORTEKLASS / DOGS INTERMEDIATE CLASS 

67 KULDNE TALISMAN VIVA VIKING EST-02961/03 id 296D1 sünd 5.11.2003 i FT FOX OLBY KAMELOT ARADO e IIR LADA kasv O Batassova & J Batassov Tallinn om Olga Batassova Peterburi tee 24-57 11411 Tallinn 1/1 

ISASED AVAKLASS / DOGS OPEN CLASS 

68 KULDNE TALISMAN ALFA-SKIPPI EST-00012/03 id 1D2 sünd 24.11.2002 i RUS&BLR&EST&PL&LT CH RUS TKCL CH CIPRIANI VOM WEEZER MANIST e IIR LADA kasv O Batassova & J Batassov Tallinn om Olga Batassova Peterburi tee 24-57 11411 Tallinn 1/2 SR2 PI2 

69 ZHESTOKIY ROMANS IZ SEVERNOI STOLITSY RKF1231488 id TAA035 sünd 16.11.2001 i RUS&BLR&EST&PL&LT CH RUS TKCL CH CIPRIANI VOM WEEZER MANIST e RUS&BLR CH RUS TKCL CH ORCHIDA kasv A Balashova Venemaa om Natali Nadei Rashetova 6-166 194274 St.-Peterburg Venemaa 1/1 SR1 PI1 TP SERT 

ISASED KASUTUSKLASS / DOGS WORKING CLASS 

70 III R GOLDEN DAKSHAUND CHERRY-JEM EST-01999/04 id ĄČÄ493 sünd 4.07.2003 i VIKONT S VISHNEVOY ROSHI e HAYMA kasv L Vlasenko Venema om Olga Batassova Peterburi tee 24-57 11411 Tallinn 1/1 SR3 PI3 

71 WILLIAM EST-01149/01 id 968000000868027 sünd 5.04.2001 i AHOTORPAN MOZART e NETTY kasv V Kostin Võru mk om Ramil Pärdi Spordi 5-18 11315 Tallinn 2/2 

ISASED TŠEMPIONIKLASS / DOGS CHAMPION CLASS 

72 FIN CH HOUND'S MAN RAY fin31736/02 id 22741B sünd 1.03.2002 i SU CH SV CH NU CH HOUND'S KASHMIR e BRONA GLAMCUR PUSS kasv M Dirksen-Gadolin Rootsi om Ilse Kokkonen & Anne Viitanen Rumpalintie 4 E 22 01390 Vantaa Soome 1/1 SR4 PI4 

EMASED NOORTEKLASS / BITCHES INTERMEDIATE CLASS 

73 KULDNE TALISMAN VIVA OLIVIA EST-02965/03 id 296D5 sünd 5.11.2003 i FT FOX OLBY KAMELOT ARADO e IIR LADA kasv O Batassova & J Batassov Tallinn om Olga Batassova & Kaire Sildna Peterburi tee 24-57 11411 Tallinn 2/1 

74 METSAPIIGA JOSEPHINE EST-01228/03 id 122D8 sünd 3.05.2003 i IIIR AHOTORPAN MOZART e METSAPIIGA GANDIDA kasv M Merila Jõgevamaa om Külli Ruht Järve 6 Olustvere 70401 Viljandimaa 2/2 

EMASED AVAKLASS / BITCHES OPEN CLASS 

75 BECKY EST-01204/02 id 23309800000279 sünd 20.04.2002 i JOKKE e KELLY kasv K Altmäe Tallinn om Evelyn Karming Ugala 21 11613 Tallinn 3 

76 BERETTA EST-01337/01 id 23309810003735 sünd 29.05.2001 i IIIR AHOTORPAN MOZART e KANARBIK DIANA kasv S Jegorova & I Jegorov Tallinn om Silvert Saukas Tule 5-23, Saue 76505 Harjumaa 3 

77 KULDNE TALISMAN ALFA-AMADEJA EST-00014/03 id 1D4 sünd 24.11.2002 i RUS&BLR&EST&PL&LT CH RUS TKCL CH CIPRIANI VOM WEEZER MANIST e IIR LADA kasv O Batassova & J Batassov Tallinn om Olga Batassova Peterburi tee 24-57 11411 Tallinn 2/3 

78 EST W04 KULDNE TALISMAN ALFA-VIKTORIJA EST-00008/03 id 0D8 sünd 24.11.2002 i RUS&BLR&EST&PL&LT CH RUS TKCL CH CIPRIANI VOM WEEZER MANIST e IIR LADA kasv J Batassov & O Batassova Tallinn om c/o Olga Batassova Peterburi tee 24-57 11411 Tallinn 1/2 SR2 PE2 

79 MAXI-TAX GINGER GIN FIN27334/03 id 27334D sünd 1.05.2003 i FIN CH HOUND'S MAN RAY e MAXI-TAX BRILLIANT kasv I Kokkonen Soome om Ilse Kokkonen Rumpalintie 4 E 22 01390 Vantaa Soome 1/1 SR1 PE1 VSP SERT 

KASVATAJAKLASS / BREEDER CLASS 

80 KENNEL KULDNE TALISMAN om Olga Batassova & Jüri Batassov Peterburi tee 24-57 11411 Tallinn 2/1 

Kääbustaks, pikakarvaline / Zwerg Dachshund Langhaar 

ISASED JUUNIORIKLASS / DOGS JUNIOR CLASS 

81 DAKS-VEG-AS ROLLS-ROYCE RKF1530697 id POE474 sünd 14.01.2004 i BALT&EST&LT CH FLAMENGO IN VEGAS MALA AMANTKA e RUS CH DAKS-VEG-AS AUDI QUATTRO kasv S Baranova-Schtockmann Venemaa om Jevgenia Tsugulieva Oktyabrskaya 66-80 St.-Peterburg Venemaa 1/1 JSERT TPJ PI3 

82 VOEVODA S YAMSKOJ SLOBODY RKF1524878 id AATK240 sünd 17.01.2004 i RKF&RUS CH PROSTO BIM e FOREST FENTEZI ANASTASIA ZAGADOCHNAYA kasv T Gunbina Venemaa om Julia Truuvert & Maria Trofimova Pärnu mnt 38-1 10119 Tallinn 1/2 PI4 

EMASED JUUNIORIKLASS / BITCHES JUNIOR CLASS 

83 GOLDEN DACHSHUND HOLLY RKF1617946 id AID594 sünd 1.07.2004 i RUS JCH RKF CH YORICK V WEINREICH e GOLDEN DACHSHUND BARBARA kasv G Põiklik Tallinn om Gerry Põiklik Kivila 38-200 13814 Tallinn 2/2 

84 MELIN LEE CHANCE EST-01012/04 id 101E2 sünd 10.03.2004 i MULTI CH BALTW03 ZHEMCHUZHINA PETERBURGA VILSON e HARTA BETT IZ SEVERNOI PALMIRY kasv R Soekõrv Pärnu om Reet Soekõrv Riia mnt 97 80020 Pärnu 1/1 VSPJ JSERT PE2 

ISASED AVAKLASS / DOGS OPEN CLASS 

85 AMBER EL IZ SEVERNOI PALMIRY EST-01001/04 id MEO001 sünd 4.05.2003 i LV&LT&RUS CH BALTW00 LTW01,03 FINW01,03 LVW02 GEWÜRTZTRAMINER GRIPPE-SOU e HARTA BETT IZ SEVERNOI PALMIRY kasv I Morozova Venemaa om Ants Luik & Reet Soekõrv Urumarja k Tori v 86820 Pärnumaa 2/2 

86 ANTIK ANZHU IZ SEVERNOI PALMIRY EST-02748/04 id MEO003 sünd 4.05.2003 i LV&LT&RUS CH BALTW00 LTW01,03 FINW01,03 LVW02 GEWÜRTZTRAMINER GRIPPE-SOU e RUS CH FT FOX SHIK PETERBURG PENELOPA kasv I Morozova Venemaa om Liivi Lillimägi Ülase 3 80037 Pärnu 1/1 SR2 PI2 SERT 

ISASED TŠEMPIONIKLASS / DOGS CHAMPION CLASS 

87 BALT&EST&LT CH FLAMENGO IN VEGAS MALA AMANTKA rkf1343834 id 518J sünd 4.10.2002 i EUJW01 WW02 BALT CH BEL&UKR CH RENESSANS ORLANDO e PL CH LAWENDA kasv L Wielaczka Poola om Svetlana Baranova-Schtockmann Grazdansky pr. 71-66 195257 St.-Peterburg Venemaa 1/1 SR1 PI1 TP 

EMASED AVAKLASS / BITCHES OPEN CLASS 

88 BLANKA ROUZ IZ SEVERNOY PALMIRY EST-00474/04 id MEO010 sünd 10.08.2003 i RUS CH ARCHY BET OSCAR IZ SEVERNOI PALMIRY e INTER NOS GOA kasv I Morozova Venemaa om Kaire Võsujalg Soo 10/48 72714 Paide 1/1 SR1 PE1 VSP SERT 

EMASED TŠEMPIONIKLASS / BITCHES CHAMPION CLASS 

89 RUS CH DAKS-VEG-AS AUDI QUATTRO rkf1328745 id PPM514 sünd 15.07.2001 i EUJW01 WW02 BALT CH BEL&UKR CH RENESSANS ORLANDO e GRETA GARBO kasv S Baranova-Schtockmann Venemaa om E Volkova Karablestroitelei 37-267 St.-Peterburg Venemaa puudus

Küülikutaks, pikakarvaline / Kaninchen Dachshund Langhaar 

ISASED JUUNIORIKLASS / DOGS JUNIOR CLASS 

90 DAKS-VEG-AS HAPPY CHOICE RKF1581101 id POE654 sünd 4.05.2004 i INT&BALT&BEL CH EUJW01 WW02 RENESSANS ORLANDO e RUS JCH BEL JCH DAKS-VEG-AS EVELINA KAPELKA kasv S Baranova-Schtockmann Venemaa om Svetlana Baranova-Schtockmann Grazdansky pr. 71-66 195257 St.-Peterburg Venemaa 2/1 

ISASED NOORTEKLASS / DOGS INTERMEDIATE CLASS 

91 SUNDSDAL'S DAZZLER 04563/2004 id X04413 sünd 30.01.2004 i WHISKY V GEJAMIND e SUNDSAL'S GALADRIEL kasv G Sundsal & K Sundsal Taani om Elena Averina & Svetlana Baranova-Schtockmann per. Kahovskogo 7-2-54 199155 St.-Peterburg Venemaa 1/1 SR1 PI1 TP SERT 

EMASED NOORTEKLASS / BITCHES INTERMEDIATE CLASS 

92 GAYVILLE'S SUMMER STORM RKF1607420 id 968000001615381 sünd 21.08.2003 i CH RALINES ROYAL STATESMAN e GAYVILLE SPECIALITY FOR YOU kasv G Hall Suurbritannia om Svetlana Baranova-Schtockmann Grazdansky pr. 71-66 195257 St.-Peterburg Venemaa 1/1 SR1 PE1 SERT VSP 

Best in Show VET 

JOKKE 

Best in Show KUTS 

I PREVI PRINCEPS BLUE PORTUGAL 

II PILGRIMAGE RUSTY OTTO WILHELM 

Best in Show JUN 

I EMILY 

II DAKS-VEG-AS ROLLS-ROYCE 

III WISE OWLS FAMILY ROKSANA 

IV LARING'S BROWN SOLANGE 

Best in Show 

I ZHESTOKIY ROMANS IZ SEVERNOI STOLITSY 

II BALT&EST&LT CH FLAMENGO IN VEGAS MALA AMANTKA 

III FIN&S&EST CH LTUW05 LT CH INT CH WELMU MISS JEEVANA 

IV BALT & EST W04 EVJW03 BALT JW03 EST JCH LV & LTU JCH LISEGO NOSA PATRIOT