Taks, lühiikarvaline / Dachshund Kurzhaar 

ISASED JUUNIORIKLASS / DOGS JUNIOR CLASS 

1. BLUEBERRY HOUSE MAIKRAHV EST-01894/05 id 978000000171818 sünd 14.05.2005 i ESTJW04 ESTJCH IIIR GORDADER BARECCO e EST V CH IIIR JAHISARV DEVI kasv T Underson Läänemaa om Kaidi Kokemägi Mai 59 - 42 80023 Pärnu 1/1 VSPJ JSERT

2. BLUEBERRY HOUSE REITZ EST-01896/05 id 189F6 sünd 14.05.2005 i ESTJW04 ESTJCH IIIR GORDADER BARECCO e EST V CH IIIR JAHISARV DEVI kasv T Underson Läänemaa om Tuuliki Elgas Ehitajate tee 111 - 20 13715 Tallinn vh/- 

3. KUTT EST-01947/05 id 978000000379637 sünd 22.05.2005 i ESTJW04 ESTJCH IIIR GORDADER BARECCO e VIISI kasv R Merilaid Tartu om Tiina Kütt Männi 2 - 3 90503 Haapsalu 1/3 

4. MILLENNIUM MICRA HUMMER EST-01158/05 id 115F8 sünd 16.03.2005 i BOIDIS BROWN-SILVER e EST JCH EST V CH LTCH LVCH BALTCH BALTW03 RUS CH IIIR MILLENNIUM MICRA MIMICRI kasv J Aliste Tartumaa om Aleks Kukk Sinimäe tee 4 - 63 13816 Tallinn 1/2 

5. MILLENNIUM MICRA HURRICANE EST-01159/05 id 115F9 sünd 16.03.2005 i BOIDIS BROWN-SILVER e EST JCH EST V CH LTCH LVCH BALTCH BALTW03 RUS CH IIIR MILLENNIUM MICRA MIMICRI kasv J Aliste Tartumaa om Janar Kihu Riuskavere küla Saare vald 49301 Jõgevamaa 1/4 

6. NÕMMEMETSA NELSON EST-01970/05 id 985120023329196 sünd 1.04.2005 i VINGO e MARTA kasv M Andrejev Tallinn om Reichardt Ain Kunderi 8 - 28 10121 Tallinn 2/- 

7. SCOOBY EST-01492/05 id 968000002703864 sünd 21.04.2005 i ESTJW04 ESTJCH IIIR GORDADER BARECCO e EST V CH IIIR MILLENIUM MICRA PIPER kasv B Maasalu Tartumaa om Janno Randmaa Auna 4 - 8 10317 Tallinn 2/- 

EMASED JUUNIORIKLASS / BITCHES JUNIOR CLASS 

8. BLUEBERRY HOUSE MAYBELLE EST-01892/05 id 978000000176650 sünd 14.05.2005 i ESTJW04 ESTJCH IIIR GORDADER BARECCO e EST V CH IIIR JAHISARV DEVI kasv T Underson Läänemaa om Taimi Underson Palivere sjk Taebla v Luigu k 90802 Läänemaa 1/1 PE2 JSERT 

9. MILLENIUM MICRA HOPE EST-01157/05 id 985120023477571 sünd 16.03.2005 i BOIDIS BROWN-SILVER e EST JCH EST V CH LTCH LVCH BALTCH BALTW03 RUS CH IIIR MILLENNIUM MICRA MIMICRI kasv J Aliste Tartumaa om Irme Laving Vikerkaare 26 51006 Tartu 1/2 

10. MOKKO MAKSIMUM ERAFIA RKF1691524 id AGE2052 sünd 13.02.2005 i MULTI CH FT-FOX CW MOKKO MAKSIMUM JANICHAR e RKS CH FT-FOX HARMONY TECKEL VALETTA VESTRIS LI-LU kasv N Solomatina Venemaa om Rika Mölder & Raul Mölder Viljandi mnt 3 Lelle 79002 Raplamaa 1/1 TPJ PE2 JSERT 

ISASED VETERANKLASS / DOGS VETERAN CLASS 

11. USA & MEX & LUX & RUS & LIT & BEL CH WW URSHIN OF LADY JOAN RKF1617009 id 52102U sünd 21.10.1996 i IT&BEL&UX&NED CH WW ROYAL OF LADY JOAN e NED&BEL CH QEA OF LADY JOAN kasv J Holtapels Belgia om Vera Nasyrova Stakhanovchev st 13-a-29 195196 St-Peterburg Venemaa  1/1 TPV PI2 

ISASED NOORTEKLASS / DOGS INTERMEDIATE CLASS 

12. EST JCH PREVI PRINCEPS BLUE PORTUGAL EST-02916/04 id 233098100002379 sünd 19.08.2004 i EST JW04 EST JCH GOLDADER BARECCO e INT&EST & LTU & LV & BALT&RUS&BIR CH BALTW05 MILLENNIUM MICRA PREVI kasv U Erik Otepää om Henry Viiret Kalevi 32 90504 Haapsalu 1/1 S2 PI3 

ISASED AVAKLASS / DOGS OPEN CLASS 

13. LTU W06 AMIANOS LEONARDO FIN31962/04 id 31962E sünd 14.05.2004 i AZZARO VOM GOLF e AMIANOS JOY LIVIA kasv P Koljonen Soome om Pepita Koljonen Paalantie 9 07170 Pornainen Soome 1/2 S4

14. LV JCH KANTRI PARK'S CONSPIRATOR RKF1553336 id BEP 151 sünd 20.12.2003 i MARICTUR MOLIERE e INT&RUS&GEO&BLR&UKR&KAZ CH KANTRI PARK'S PASADENA kasv V Bobikova Venemaa om I Trifonova Teatra 29 LV-2015 Jurmala Läti diskv. 

15. RUS&LT&LV&RKF CH LONG LITTL VANKUVER RKF15777426 sünd 2.05.2004 i USA & MEX & LUX & RUS & LIT & BEL CH WW URSHIN OF LADY JOAN e BIATTA kasv I Lukicheva Venemaa om V Pershina Severny 6-1-416 St-Peterburg Venemaa 1/1 SER1 PI1 TP SERT 

ISASED KASUTUSKLASS / DOGS WORKING CLASS 

16. NORNAYA OKHOTA ATTILA MARABU RKF1530757 id PK070 sünd 25.12.2003 i USA & MEX & LUX & RUS & LIT & BEL CH WW URSHIN OF LADY JOAN e CIRMOS VOM GOLF kasv N Batrakova Venemaa om Irina Nikonkova Sõpruse pst 192-46 13423 Tallinn 1/1 

ISASED TŠEMPIONIKLASS / DOGS CHAMPION CLASS 

17. EST V CH IIIR AMIANOS IMMANUEL EST-02497/99 id 36068K sünd 26.08.1998 i HÄGGNÄS CESAR e AMIANOS GABRIELA kasv P Koljonen Soome om Rika Mölder & Raul Mölder Viljandi mnt 3 Lelle 79002 Raplamaa 1/2 

18. LVW04 06 LVCH FIDELIO SWEET DREAM SCLAVINIA PKR.IV-21843 id A574 sünd 28.10.2001 i RUS&EST&LUX&DT CH EUJW WW GERMANDAX JROO e LIEBLING V GOLF kasv K Šciesinski Poola om Natalia Borodajenko Sarkandaugavas 26/1-13 LV-1005 Riga Läti 1/3 

19. LV CH KANTRI PARK'S GORKIJ MINDAL RKF1524163 id BEP 151 sünd 20.12.2003 i SPENSER AUS DER LEWERMANG e RUS CH KAMELIA kasv V Bobikova Venemaa om J Larionova Kalnciema 57-16 LV1046 Riga Läti 1/1 SER3 PI4 

EMASED NOORTEKLASS / BITCHES INTERMEDIATE CLASS 

20. EST & LT JCH BALT JW05 MILLENIUM MICRA ZUZY EST-03032/04 id 985100010196332 sünd 15.09.2004 i ESTJW04 ESTJCH IIIR GORDADER BARECCO e EST V CH III R MILLENNIUM MICRA MINOR kasv J Aliste Tartumaa om Riina Reinart Akadeemia tee 22 - 44 12611 Tallinn 1/1 SER1 PE1 VSP SERT 

21. MILLI MILLER JÄNESE JÄLITAJA EST-02305/05 id 230E5 sünd 3.08.2004 i EST V CH IIIR AMIANOS IMMANUEL e IIIR IIMÄG MILLI MILLER MANTA kasv R Mölder & R Mölder Raplamaa om Kristel Säsil Reith-Allikas Tammsaare tee 107-26 12913 Tallinn X 

EMASED AVAKLASS / BITCHES OPEN CLASS 

22. AMIANOS LUCIA FIN31960/04 id 31960E sünd 14.05.2004 i AZZARO VOM GOLF e AMIANOS JOY LIVIA kasv P Koljonen Soome om Pepita Koljonen Paalantie 9 07170 Pornainen Soome 1/1 SER1 PE1 VSP 

23. BLUEBERRY HOUSE AMBRE EST-01431/04 id 985100010191834 sünd 10.04.2004 i LVW04 06 LVCH FIDELIO SWEET DREAM SCLAVINIA e EST V CH IIIR JAHISARV DEVI kasv T Ungerson Läänemaa om Rika Mölder & Raul Mölder Viljandi mnt 3 Lelle 79002 Raplamaa 1/2 

24. EST JCH VESELAYA TAKSA LANGA EST-01426/04 id ÄĄĀ264 sünd 18.08.2003 i USA & MEX & LUX & RUS & LIT & BEL CH WW URSHIN OF LADY JOAN e RUS CH ULYBKA ERLASHA kasv V Nasyrova Venemaa om Taimi Ungerson Kanarbiku t Taebla 90802 Läänemaa 1/3 

EMASED KASUTUSKLASS / BITCHES WORKING CLASS 

25. MILLENNIUM MICRA ZENNA EST-03031/04 id 985100010145856 sünd 15.09.2004 i EST JW04 EST JCH GOLDADER BARECCO e EST V CH III R MILLENNIUM MICRA MINOR kasv J Aliste Tartumaa om Margit Pütsepp Otsa 1 Rebala küla Jõelähtme v Harjumaa 1/1 SER4 

EMASED TŠEMPIONIKLASS / BITCHES CHAMPION CLASS 

26. INT&EST & LTU & LV & BALT&RUS&BIR CH BALTW05 MILLENNIUM MICRA PREVI EST-02469/00 id 246A9 sünd 14.11.2000 i EST V CH MILLENNIUM MICRA BRAVO QKULGUR e PESSI kasv J Aliste Tartumaa om Laura Erik & Ursula Erik Koolitare 11 67403 Otepää 1/1 SER2 PE3 

Kääbustaks, lühikarvaline / Zwerg Dachshund Kurzhaar 

ISASED JUUNIORIKLASS / DOGS JUNIOR CLASS 

27. FEARLESS HEART DOLLAR EST-01670/05 id 96800000300886 sünd 4.05.2005 i LEL e FEARLESS HEART CLARA kasv I Nesterenko Tallinn om Jyri Niskanen V.Reimani 5-22 10124 Tallinn 2/3 

28. LISEGO NOSA ZHELANNY RKF1763833 id DAB404 sünd 5.05.2005 i RUS &FIN &RKF &EST V &LTU &BALT &LV CH CW WW98 GERMANDACHS NEWLAND e RUS CH FT-BL.TR.FOX LISEGO NOSA REKLAMA kasv M Kovalenko Venemaa om Natalja Kononov Pikaliiva 128 Tallinn 2/2 

29. WISE OWLS FAMILY ANRI EST-01143/05 sünd 19.02.2005 i BALT & EST W04 EVJW03 BALT JW03 INT&MULTI CH LISEGO NOSA PATRIOT e ALISIJA kasv O Sergejev & S Sergejev Tallinn om Ekaterina Yuldasheva Käokeele 3/2 11912 Tallinn 1/1 VSPJ PI4 JSERT 

EMASED JUUNIORIKLASS / BITCHES JUNIOR CLASS 

30. LAMBADA RKF1736106 id AKI2360 sünd 13.03.2005 i INT&RUS&RKF&GEO&UKR&BLR CH CW TCH FT FOX, BL.TR. ERCULES DEL GOTHA e RUS&MOL CH GALIARDA OT YUZE kasv L Ignatova Venemaa om Malle Järvis Raudsepa t Sinialliku k 71101 Viljandimaa 2/4 

31. SCHASLIVAJA PRIMETA FROM GOLDEN FLER RKF1769668 id OSA055 sünd 10.05.2005 i INT&RUS&RKF&EST&BLR CH 4XCW FT-FOX LISEGO NOSA BALOVEN SUDBY e DZOKONDA FROM GOLDEN FLER kasv = Abakshina Venemaa om O Rebenkova Rohu 8-7 10612 Tallinn 1/3 

32. WISE OWLS FAMILY ANITA EST-01144/05 id 114F4 sünd 19.02.2005 i BALT & EST W04 EVJW03 BALT JW03 INT&MULTI CH LISEGO NOSA PATRIOT e ALISIJA kasv O Sergejev & S Sergejev Tallinn om O Sergejev & S Sergejev Kulli 10 11317 Tallinn 1/2 PE4 

ISASED NOORTEKLASS / DOGS INTERMEDIATE CLASS 

33. RUS KEROL ERANG EST-02885/05 id WBC86 sünd 19.11.2004 i MULTI CH LISEGO NOSA BUMERANG e RUS KEROL WONDERFUL VUPI kasv O Gordina Venemaa om I Anaschenkova Kari 20-56 10315 Tallinn 1/1 SER4 

ISASED AVAKLASS / DOGS OPEN CLASS 

34. SALVADOR DALI RKF1636849 id DAB340 sünd 22.07.2004 i RUS CH CW FT-BL.TR LISEGO NOSA TALISMAN UDACHI e NORRIS kasv I Kuzmina Venemaa om R Dobrovolskaya ul Blokhina 2/77-15 St-Peterburg Venemaa  1/1 SER2 PI2 

ISASED KASUTUSKLASS / DOGS WORKING CLASS 

35. EST JCH LV JCH LT CH BALT JCH RUS JCH BALT JW05 LISEGO NOSA OZORNIK RKF1617186 id DAB328 sünd 11.06.2004 i RUS &FIN &RKF &EST V &LTU &BALT &LV CH CW WW98 GERMANDACHS NEWLAND e LISEGO NOSA VENDETTA kasv M Kovalenko Venemaa om Margus Kobin Vilmsi 50 - 106 10147 Tallinn 1/1 SER3 PI3 SERT 

ISASED TŠEMPIONIKLASS / DOGS CHAMPION CLASS 

36. BALT & EST W04 EVJW03 BALT JW03 INT&MULTI CH LISEGO NOSA PATRIOT RKF1374154 id DAB224 sünd 12.11.2002 i EUJW02 RUS TKC JCH RUS CH LISEGO NOSA JUNKER TOLSTOY e _INT&RUS&BLR CH TCH RUS FT FOX VELSI kasv M Kovalenko Venemaa om Julia Truuvert Pärnu mnt 38-1 10119 Tallinn 1/1 SER1 PI1 TP 

EMASED AVAKLASS / BITCHES OPEN CLASS 

37. ALISIJA EST-02601/02 id AK31074 sünd 11.10.2001 i RUS CH CL CH EMELYAN e PONTERIA kasv T Belyavskaya Venemaa om O Sergejev & S Sergejev Kulli 10 11317 Tallinn 1/4 

38.BARCELONA RKF1518196 id AKI1456 sünd 14.12.2003 i GARRI POTTER OT YUZE e RUS&MOL CH GALIARDA OT YUZE kasv L Ignatova Venemaa om O Rebenkova Rohu 8-7 10612 Tallinn 1/2 SER3 

39. LISEGO NOSA REKLAMA RKF1391417 id DAB229 sünd 12.11.2002 i INT CH KAFONS DOUBLE FEATURE e RUS&RKF&LAT&LT&BLR&EST CH AMARANTA ALKOR kasv M Kovalenko Venemaa om M Kovalenko Vysokaja 43 Lisiy Nos 189645 St-Peterburg Venemaa 1/1 SER1 PE1 VSP SERT 

40. WISE OWLS FAMILY ROKSOLANA EST-00550/04 sünd 21.02.2004 i BALT & EST W04 EVJW03 BALT JW03 INT&MULTI CH LISEGO NOSA PATRIOT e ALISIJA kasv O Sergejev & S Sergejev Tallinn om Alla Holstein Virbi 18-110 13629 Tallinn 1/3 SER4 

EMASED TŠEMPIONIKLASS / BITCHES CHAMPION CLASS 

41. RUS JCH RUS CH ARG CH EUW05 PIGALITCA MOI USPEH IZ MISHKINOGO DOMA RKF1553013 id KFAPL088 sünd 3.02.2004 i RKF&RUS CH FT-BL.TP.FOX WHEEL'S WASHING MACHINE e RUS&GER&INT CH CL FT-FOX ULYANKA IZ MISHKINOGO DOMA kasv J Chalova Venemaa om Ju Chalova Kurkinskoe ch 17-238 125466 Moscow Venemaa 1/1 SER2 PE3 

Küülikutaks, lühikarvaline / Kaninchen Dachshund Kurzhaar 

ISASED JUUNIORIKLASS / DOGS JUNIOR CLASS 

42. GERCOG SHUCO LV-12643/05 id 6533 sünd 15.06.2005 i LVJ&LTUJ&LV CH BALTW04 LISEGO NOSA SHUVANI e LV&LTU&EST JCH COCO CHANEL SAN'T NATALI kasv N Zlobina Läti om J Goldman Limbazu 2-27 LV-1003 Riga Läti 1/1 VSPJ PI2 JSERT 

EMASED JUUNIORIKLASS / BITCHES JUNIOR CLASS

43. LISEGO NOSA DA YA TAKAYA RKF1741926 id DAB400 sünd 11.04.2005 i INT CH WW CW FIN&EST&LT&LV CH GERMANDACHA NEWLAND e RUS CH LISEGO NOSA BUBNOVAYA KOZYRNAYA kasv M Kovalenko Venemaa om Olga Dobrovolskaya ul Blokhina 2/77-15 197755 St-Peterburg Venemaa 1/1 TPJ PI2 

ISASED TŠEMPIONIKLASS / DOGS CHAMPION CLASS 

44. LVJ&LTUJ&LV CH BALTW04 LISEGO NOSA SHUVANI RKF1489894 id DAV252(RUS) sünd 7.08.2003 i EUW LISEGO NOSA YUNKER TOLSTOY e RUS&POR&GER&VDH CH LISEGO NOSA DIVNOE DIVO kasv Kovalenko Venemaa om I Trifonova Teatra 29 LV-2015 Jurmala Läti 1/1 PI1 SER1 VSP

EMASED AVAKLASS / BITCHES OPEN CLASS 

45. RUS CH LISEGO NOSA BUBNOVAYA KOZYRNAYA RKF1254909 id DAB187 sünd 14.10.2001 i INT CH WW CW FIN&EST&LT&LV CH GERMANDACHA NEWLAND e RUS CH LISEGO NOSA ZOLOTAYA DINASTIYA kasv M Kovalenko Venemaa om M Kovalenko Vysokaja 43 Lisiy Nos 189645 St-Peterburg Venemaa 1/1 SER1 PE1 TP SERT 

46. XS STUUDIO ALPIKANNIKE EST-01339/04 id 985100010649986 sünd 25.04.2004 i RUS CH RUS CLUB CH IIV.J LISEGO NOSA SYURPRIZ NOVOGODNEY NOCHI e EST V CH BALTW03 LVCH IIR LISEGO NOSA UDIVITELNOE SOBYTIE kasv V Pakina Tallinn om Liivi Lutter-Sinkko Pärnasalu 31-26 Saue 76505 Harjumaa 1/2 SER2 PE3 

Taks, karmikarvaline / Dachshund Rauhhaar 

ISASED JUUNIORIKLASS / DOGS JUNIOR CLASS 

47. ENGELS CHICO EST-000257/06 id 77E11023 sünd 1.08.2005 i SP/J SCHWHK VP BLFK95 BHP-G BLFN STIJ BLFK/I QUADRO VOM REESENUFER e SP/J SP SCHWHK BHP-1 BHP-2 (V) SG ENGELS XOLA kasv B Engel Saksamaa om Ivi Siniaas Metsa tee 8 - 3 Harku alev 76902 Harjumaa 1/1 TPJ PI4 JSERT 

48. ILOMETSÄN WELMU FIN39252/05 id 39252G sünd 26.07.2005 i FIN KVA-L KVA-LM KVA-A MVA HIIDENLOUKON HIDALGO e JV04 ESTV05 KÄLLBERGETS WILMA kasv S Sivén & H Sivén Soome om Katariina Wendell & Jukka Lehtonen Mäkikatu 44 33250 Tampere Soome 1/2 

49. RUDY ANONS PKR.IV-23511 SS id 95N114 sünd 15.01.2005 i LIMMERICK e DASTI ANONS kasv P Lisiak Poola om Tatjana Lenina Tungla 10-4 10911 Tallinn 1/3 

ISASED VETERANKLASS / DOGS VETERAN CLASS 

50. INT&FIN&S&EST&LV CH FINW02 ESTW02 WCH WELMU WELI TAHIR FIN14525/97 sünd 14.12.1996 i INT&FIN&S&DK&LV CH KBHV-97 EUW-97 BALTW-97 OPPES JUVENALIS e NELLI kasv P Martimo Soome om Kirsti Sutela Väino Auerin katu 7 A 4 00560 Helsinki Soome 1/1 TPV PI1 VSP 

ISASED KASUTUSKLASS / DOGS WORKING CLASS 

51. EST&LV&LTU&BALT CH BERRI-BERIMOR DINABURG'S WONDER EST-00744/03 id B2421 sünd 7.12.2002 i INT&LV&LTU&RUS&PL &EST&BALT CH TROLLIS V DEN WEZENHOOGHTE e LV JCH RENI ASPEKT kasv A Kacare Läti om Ivi Siniaas Metsa tee 8 - 3 Harku alev 76902 Harjumaa 1/1 SER1 PI2 

ISASED TŠEMPIONIKLASS / DOGS CHAMPION CLASS 

52. FIN&S CH STENSTALLETS NICK NOLTE FIN42079/01 id 42079B sünd 18.10.2001 i MULTI CH FRECLE-FACE IMPERIAL e FIN KVA-L FRECLE-FACE EXOTIQUE kasv M Nybondas Soome om Anna-Mari Manninen Koivuhaankatu 32 21600 Parainen Soome 1/1 SER2 PI3  

EMASED NOORTEKLASS / BITCHES INTERMEDIATE CLASS 

53. LV JCH ESTERE L'TROLL LV-10480/04 id B3351 sünd 13.06.2004 i INT&LV&LTU&RUS&PL &EST&BALT CH TROLLIS V DEN WEZENHOOGHTE e LV&RUS&LTU CH LAWA Z JASKROWEJ LAKI kasv I Libeka Läti om I Libeka Rozu 22 Carnikavas pag LV-2163 Rigas raj Läti 1/2 SER3 PE3 

54. WINNIE VON RAUHENSTEIN RKF1741828 id 758R244 sünd 25.11.2004 i SOC ABS CH IT&RIPR CH EJS VDH CH ORZORO DELLA VAL e LUX&VDH&OS&IS CH ZITA VON RAUHENSTEIN kasv M Müller Saksamaa om Vera Nasyrova Stakhanovchev st 13-a-29 195196 St-Peterburg Venemaa 1/1 SER1 PE1 SERT 

EMASED KASUTUSKLASS / BITCHES WORKING CLASS 

55. JV04 ESTV05 KÄLLBERGETS WILMA FIN13261/04 id S64693 sünd 12.11.2003 i MIKKELS MÄRZ e SU(D)CH SJ(D)CH KÄLLBERGETS RIKKI kasv K Johansson Rootsi om Satu Sivén & Harri Sivén Sippolantie 290 46710 Sippola Soome 1/1 SER2 PE2 

Kääbustaks, karmikarvaline / Zwerg Dachshund Rauhhaar 

ISASED JUUNIORIKLASS / DOGS JUNIOR CLASS 

56. LISEGO NOSA MOY GENERAL RKF1763815 id DAB418 sünd 19.07.2005 i INT&SLO&CZH CH XIRIUS KALOGATIA e RUS CH ALGHTADT VASILISA kasv M Kovalenko Venemaa om A Lyubimov St-Peterburg Venemaa 1/1 TPJ PI3 JSERT 

ISASED AVAKLASS / DOGS OPEN CLASS 

57. LVW04 LVJW04 BERLIN JW04 EST&LV&LT&BALT JCH BALTW05 CATASTROFE'S LUCKY DIGGER FIN35239/03 id 246098100140809 sünd 4.06.2003 i GB CH EST&NL CH NORDW-01 THE RASCALS FARM YOUNG SNUG FIT e MAXI VOM BUTTGESHOF kasv S Selen Soome om Rita Valdna-Pruel Veskimäe t.Parasmäe k. 74202 Jõelähtme Harjumaa 1/1 SER2 PI2 

ISASED TŠEMPIONIKLASS / DOGS CHAMPION CLASS 

58. MULTI CH MULTI W FRECKLE-FACE MASSIMILIANO FIN29739/99 id 9739L sünd 31.05.1999 i SV-95-96 HOP-O`MYHUMB`S OBJECT e KBHV-96 HUKKAPUTKEN BISAMA-NAAMA kasv P Lampero Soome om Tiina Vuorio & Jani Ultamo Saarnitie 9 FIN-13210 Hämeenlinna Soome 1/1 SERT1 PI1 TP 

EMASED KASUTUSKLASS / BITCHES WORKING CLASS 

59. EST & LV& LT&BALT JCH BALT JW04 FIN JW04 LT JW05 FINW04 BALTW05 WHEEL'S ABYSSINIA EST-01779/04 id 15123E sünd 18.01.2004 i LISEGO NOSA ZAKADYCHNY DRUG e LAMARK NADJA kasv M Männisto Soome om Anneli Tammik Lembitu 8-110 10114 Tallinn 1/1 SER2 PE2 

EMASED TŠEMPIONIKLASS / BITCHES CHAMPION CLASS 

60. RUS CH LISEGO NOSA FABRIKA ZVEZD RKF1683994 id DAB352 sünd 25.08.2004 i INT&SLO&CZH CH XIRIUS KALOGATHIA e RUS CH STALLYKTANS GUMHAN kasv M Kovalenko Venemaa om M Kovalenko & N Ivanova Vysokaja 43 Lisiy Nos 189645 St-Peterburg Venemaa 1/1 SER1 PE1 SERT VSP 

Küülikutaks, karmikarvaline / Kaninchen Dachshund Rauhhaar 

EMASED AVAKLASS / BITCHES OPEN CLASS 

61. EST JW05 ESTW05 BALTW05 EST JCH RUS JCH LTW06 LVW06 LTJCH LVJCH LARING'S BROWN SOLANGE EST-01366/04 id 136E6 sünd 9.04.2004 i DCH VDH CH LS97 EST VCH SW01 FINJW95 SNOOPY VAN DER GASS-JUNIOR e BALT&RUS&BLR CH ESTW00,03 LTW02 LVW05 INT CH QUALIT-QUAST VANESSA kasv J Vdovina Tallinn om Jelena Vdovina Õismäe tee 128-9 13513 Tallinn 1/1 SER1 PE1 TP 

Taks, pikakarvaline / Dachshund Langhaar 

ISASED JUUNIORIKLASS / DOGS JUNIOR CLASS 

62. HEIDELIND'S UKU USTAV EST-03387/04 id 338E7 sünd 11.12.2004 i MAXI-TAX EXALIBAR e EST JCH LOLA DIBUZE kasv L Jürgens Pärnu om Piret & Mark Rubinstein Rannakaare tee 26 Viimsi 74001 Harjumaa 1/- 

 63. KULDNE TALISMAN SIGISMUND EST-02783/05 id 278F3 sünd 5.08.2005 i III R GOLDEN DAKSHAUND CHERRY-JAM e LUSIEN kasv J Batassov & O Batassova Raplamaa om Olga Batassova Vilivere k Põllu Kohila v Raplamaa 1/4 

64. KULDNE TALISMAN VIKONT EST-02323/05 id 283098100007839 sünd 28.06.2005 i III R METSAPIIGA LOBO e KULDNE TALISMAN ALFA-AMADEJA kasv O Batassova Raplamaa om Olga Batassova & I Sõssojeva Vilivere k Põllu Kohila v Raplamaa 1/3 

65. RANNAVURLE ASSER EST-00558/05 id 5508 sünd 16.02.2005 i EST JCH IIR EST CH AHOTORPAN TOBLERONE e METSAPIIGA ISABELLA kasv E Soidla & A Soidla om Anneli Katkosilt Pilliroo 73 Laagri Harjumaa 1/1 TPJ PI4 JSERT 

66. REBASESABA JASPER EST-004181/05 id 968000003013040 sünd 5.01.2005 i WILLIAM e RELLY kasv I Aamisepp Rapla mk. om Maire Velber Haapsalu mnt 16 76605 Keila 1/2 

EMASED JUUNIORIKLASS / BITCHES JUNIOR CLASS 

67. HELLERKANTRI ROSIN EST-01941/05 id 194F1 sünd 5.06.2005 i EST JCH IIR EST CH AHOTORPAN TOBLERONE e KRIBU kasv H Kaljula om Mariin Kaljula Raja t Käbiküla Kehtna v 79001 Raplamaa 1/1 VSPJ PE1 VSP JSERT 

68. KULDNE TALISMAN LEDI KAMILLA EST-01689/05 id 168F9 sünd 28.04.2005 i RUS CH SHIK PETERBURG BRIGADIR SHURA e IIR LADA kasv J Batassov & O Batassova Raplamaa om Avo Mägi Mäe talu Nõmme küla Rapla v 79602 Raplamaa X 

69. KULDNE TALISMAN LEDI KRISTELLA EST-01690/05 id 985120022256603 sünd 28.04.2005 i RUS CH SHIK PETERBURG BRIGADIR SHURA e IIR LADA kasv J Batassov & O Batassova Raplamaa om Reet Ellermaa Metalli 5 50113 Tartu 1/3 

70. MALVINA EST-00332/05 id 33F2 sünd 24.01.2005 i EST JCH IIR EST CH AHOTORPAN TOBLERONE e TESSY kasv I Kiudorf & K Kiudorf om Kärt Ots Võru 35-6 50111 Tartu 1/2 

ISASED VETERANKLASS / DOGS VETERAN CLASS 

71. JOKKE EST-03507/96 sünd 28.08.1996 i EST V CH AHOTORPAN ZOLDATO e TIRO kasv P Ild Pärnu om Sulev Velber Haapsalu mnt 16 76605 Keila 1/1 TPV 

ISASED AVAKLASS / DOGS OPEN CLASS 

72. EST JCH LT&LV JCH JAHISARV PLUTO EST-02176/04 id 968000002408667 sünd 21.07.2004 i EST JCH IIR EST CH AHOTORPAN TOBLERONE e JAHISARV LULLY kasv V Kallavus & K Kallavus Tartumaa om Imre Tamkõiv Tuitsu 1- pk2 Haabneeme side 74001 Harjumaa 1/1 SER1 PI1 TP SERT 

73. KULDNE TALISMAN ALFA-SKIPPI EST-00012/03 id 1D2 sünd 24.11.2002 i RUS&BLR&EST&PL&LT CH RUS TKCL CH CIPRIANI VOM WEEZER MANIST e IIR LADA kasv O Batassova & J Batassov Raplamaa om Olga Batassova & Irina Sarajeva Vilivere k Põllu Kohila v Raplamaa 1/2 SER2 PI2 

ISASED KASUTUSKLASS / DOGS WORKING CLASS 

74. III R GOLDEN DAKSHAUND CHERRY-JAM EST-01999/04 id ĄČÄ493 sünd 4.07.2003 i VIKONT S VISHNEVOY ROSHI e HAYMA kasv L Vlasenko Venema om Olga Batassova Vilivere k Põllu Kohila v Raplamaa 1/1 SER3 PI3 

EMASED NOORTEKLASS / BITCHES INTERMEDIATE CLASS 

75. JESSICA EST-01137/05 id 113F7 sünd 1.03.2005 i IIR ROBIN e AHOTORPAN TARITMA kasv K Luhakooder om Arvi Saar Kivimäe t Kirdalu k Saku v Harjumaa 1/1 SER1 PE2 SERT 

EMASED KASUTUSKLASS / BITCHES WORKING CLASS 

76. IIIR HELLERKANTRI KRIBU EST-02138/02 id 213C8 sünd 10.08.2002 i METSAPIIGA GIRANDY e JAHISARV LYHNE kasv H Kaljula om Helle Kaljula Raja t Kehtna 79001 Raplamaa 1/2 SER3 PE4 

77. MAJAHALDJAS ILMATAR EST-01679/04 id 167E9 sünd 16.05.2004 i EST JCH IIR EST CH AHOTORPAN TOBLERONE e METSAPIIGA AFRODITE kasv H Lilleväli Tartu om Pamela Liimer Spordi 10-4 11315 Tallinn 1/1 PE3 SER2 

KASVATAJAKLASS / BREEDER CLASS 

78. KENNEL KULDNE TALISMAN KULDNE sünd i INT&N&FIN CH NW-91-93 ACROPOLIS e AHOTORPAN CANCAN-GIRL kasv O Batassova & J Batassov Raplamaa om Olga Batassova & Jüri Batassov Vilivere k Põllu Kohila v Raplamaa X 

Kääbustaks, pikakarvaline / Zwerg Dachshund Langhaar 

ISASED JUUNIORIKLASS / DOGS JUNIOR CLASS 

79. DAKS-VEG-AS ELIAH WOOD RKF1785284 sünd 27.07.2005 i MULTI CH CW FT-BL.TR. AX OD HLOCELE e LV&RKF&RUS&EST CH FT-BL.TR. DAKS-VEG-AS MONICA GREIS kasv S Baranova-Stockmann Venemaa om N Spiridonova ul P.Germana 18/4-26 St-Peterburg Venemaa 1/1 TPJ PI1 TP JSERT 

80. GRAND IZ SEVERNOI PALMYRY EST-02306/03 id MEO021 sünd 24.12.2004 i BRAIT RAIS IZ SEVERNOI PALMIRY e AMATORI IZ SEVERNOI PALMIRY kasv I Morozova Venemaa om Reet Soekõrv & Valentina Klaus Riia mnt 97 80020 Pärnu 1/2 PI3 

81. TOMJANTIN QUEST FOR LOVE FIN33387/05 id 985120023929294 sünd 23.05.2005 i LV&LTU CH LVW04 05 06 LTUW06 LTUJW04 BALT JCH TOMJANTIN CURE FOR LOVE e TOMJANTIN ZIG ZAG ZOE kasv T Hardén Soome om Tiina Hardén Kallvikintie 32 00980 Helsinki Soome 1/3 PI4 

ISASED TŠEMPIONIKLASS / DOGS CHAMPION CLASS 

82. RUS CH DAKS-VEG-AS ROLLS-ROYCE RKF1530697 id POE474 sünd 14.01.2004 i BALT&EST&LT&LV&RUS&BLR CH FLAMENGO IN VEGAS MALA AMANTKA e RUS CH DAKS-VEG-AS AUDI QUATTRO kasv S Baranova-Stockmann Venemaa om Jevgenia Tsugulieva Oktyabrskaya 66-80 St.-Peterburg Venemaa 1/1 SER1 PI2 SERT 

EMASED AVAKLASS / BITCHES OPEN CLASS 

83. EST JCH MELIN LEE CHANCE EST-01012/04 id 101E2 sünd 10.03.2004 i MULTI CH BALTW03 ZHEMCHUZHINA PETERBURGA VILSON e HARTA BETT IZ SEVERNOI PALMIRY kasv R Soekõrv Pärnu om Reet Soekõrv Riia mnt 97 80020 Pärnu 1/1 SER1 PE1 VSP SERT 

Küülikutaks, pikakarvaline / Kaninchen Dachshund Langhaar 

EMASED JUUNIORIKLASS / BITCHES JUNIOR CLASS 

84. DAKS-VEG-AS BARBARELLA RKF1705180 id ROE965 sünd 16.03.2005 i CW FT-FOX BL TR ZHEMCHUZHINA PETERBURGA LARRI KING e RUS&EST&BLR&LV&SLO&UKR CH WW SEMIRAMIS KARTUS-SLOVAKIA kasv S Baranova-Stockmann Venemaa om D Dashnevskaya & Svetlana Baranova-Stockmann Ryleeva 39-6 St-Peterburg Venemaa 1/1 TPJ PE1 VSP JSERT 

ISASED TŠEMPIONIKLASS / DOGS CHAMPION CLASS 

85. DAKS-VEG-AS HAPPY CHOICE RKF1581101 id POE654 sünd 4.05.2004 i INT&MULTI CH WW EUW RENESSANS ORLANDO e RUS&RKF&BEL CH DAKS-VEG-AS EVELINA KAPELKA kasv S Baranova-Stockmann Venemaa om Svetlana Baranova-Stockmann Oktjabrskaja nab 66-80 195257 St.-Peterburg Venemaa 1/1 SER1 PI1 TP SERT 

PAARIDE VÕISTLUS / BRACE COMPETITION 

86. DAKS-VEG-AS HAPPY CHOICE RKF1581101 id POE654 sünd 4.05.2004 i INT&MULTI CH WW EUW RENESSANS ORLANDO e RUS&RKF&BEL CH DAKS-VEG-AS EVELINA KAPELKA kasv S Baranova-Stockmann Venemaa om Svetlana Baranova-Stockmann Oktjabrskaja nab 66-80 195257 St.-Peterburg Venemaa 

& DAKS-VEG-AS BARBARELLA RKF1705180 id ROE965 sünd 16.03.2005 i CW FT-FOX BL TR ZHEMCHUZHINA PETERBURGA LARRI KING e RUS&EST&BLR&LV&SLO&UKR CH WW SEMIRAMIS KARTUS-SLOVAKIA kasv S Baranova-Stockmann Venemaa om D Dashnevskaya & Svetlana Baranova-Stockmann Ryleeva 39-6 St-Peterburg Venemaa 

1/1 

Best in Show VET  

I URSHIN OF LADY JOAN (11.) 

II WELMU WELI TAHIR (50.) 

Best in Show JUN  

I DAKS-VEG-AS ELIAH WOOD (79.) 

II LISEGO NOSA SHUVANI (43.) 

III LISEGO NOSA MOY GENERAL (56.) 

IV ENGELS CHICO (47.) 

Best in Brace  

I DAKS-VEG-AS HAPPY CHOICE (86.) 

Best in Show  

I LISEGO NOSA PATRIOT (36.) 

II WINNIE VON RAUHENSTEIN (54.) 

III JAHISARV PLUTO (72.) 

IV LONG LITTL VANKUVER (15.)