Kutsikavahendus

Otsid endale taksikutsikat? Avaldame siinkohal meie liikmete poolt saadetud kutsikatele kodu otsimise kuulutused. Kuulutused palume saata aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Karmikarvalised kääbustaksi kutsikad

OMA ÕIGETE KODUDE OTSINGUL!
19.12.19 Kennelis JefMor Taksik sündinud kolm toredat karmikarvalist kääbustaksi kutsikat (2 emast, 1 isane) otsivad oma kõige paremaid peresid!
Kutsikate ema on JefMor Taksik Blessed Chloe
Kutsikate isa on Gozzytix Hiphurraa

Kutsikad on kiibitud, omavad EKL tõutunnistust, Euroopa lemmiklooma passi, saanud ussirohu kuurid ja eakohased vaktsiinid, kolides saavad kaasa korraliku "stardipaketi" ja kasvatajate abi ja toe kogu eluks.

Kutsikad on juba loovutusealised. Meie kutsikad lähevad vaid parimatesse kodudesse, kus neid hoitakse ja armastatakse!
Kutsikad on iseloomult mängulised, lustlikud ja täis väikseid koerusi nagu õiged kutsikad. Näituse kohustust kutsikatega ei kaasne, oluline on hea kodu!

Kui sul on tunne, et sinu elust on puudu just üks tore karmikarvalise kääbustaksi kutsikas, siis kirjuta julgelt e-mailile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või helista Kadi Ivask +37253493054, tule kutsikaid vaatama (Tallinn).

Lühikarvalised kääbustaksid

Kennelis Free Soul sündisid 18.01.20. lühikarvalise kääbustaksi kutsikad, 1 isane ja 3 emast. Kõik on pruun piirdega värvusega. Kutsikad saavad enne oma uutesse kodudesse minekut kiibitud, vaktsineeritud ja omavad EKL tõutunnistust. Kutsikate vanemad: ema Free Soul Una Unica ja isa Lisego Nosa Praline.

Kui soovite endale toredat ja aktiivset sõpra, siis palun võtke ühendust Riina Reinartiga tel. 5054848 või e-mailil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Lühikarvalise küülikutaksi kutsikad

Kodu otsivad lühikarvalise küülikutaksi kutsikad, sündinud 14.07.2019, 2 isast ja 1 emane. 
Isa: CH POL LINE OF LIFE AL KAPONE (Minidogland Light Rey  X Line Of Life TASMANIYA)
Ema: LWA JW17,LVA JCH, EST JCH TRIUMPH-SHOW KARMEN (INT ChTriumph-Show Fhillipp X INT CH ChTriumph-Show Germanica)

Lisainfo Jelena Haustova, telefon +372 5182383, epost See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.