Kutsikavahendus

Otsid endale taksikutsikat? Avaldame siinkohal meie liikmete poolt saadetud kutsikatele kodu otsimise kuulutused. Kuulutused palume saata aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Karmikarvalised kääbus/küüliku taksi kutsikad

OMA ÕIGETE KODUDE OTSINGUL!
03.08.19 Kennelis JefMor Taksik sündinud kaks toredat karmikarvalist kääbus/küüliku taksi punast poissi otsivad oma kõige paremaid peresid!
Kutsikate ema on JefMor Taksik Brilliant Mazikeen
Kutsikate isa on Lisego Nosa Hvastunishka

Kutsikad on kiibitud ja koju mineku hetkeks saanud kõik eakohased vaktsiinid, omavad EKL tõutunnistust, eurovetpassi, korraliku "stardipaketti", kasvatajate abi ja tuge kogu eluks.
Kutsikad on valmis kolima alates oktoobri esimesest poolest.
Kui sul on tunne, et sinu elust on puudu just üks tore karmikarvalise kääbus/küüliku taksi kutsikas, siis kirjuta julgelt e-mailile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või helista Kadi Ivask +37253493054

Lühikarvalise küülikutaksi kutsikad

Kodu otsivad lühikarvalise küülikutaksi kutsikad, sündinud 14.07.2019, 2 isast ja 1 emane. 
Isa: CH POL LINE OF LIFE AL KAPONE (Minidogland Light Rey  X Line Of Life TASMANIYA)
Ema: LWA JW17,LVA JCH, EST JCH TRIUMPH-SHOW KARMEN (INT ChTriumph-Show Fhillipp X INT CH ChTriumph-Show Germanica)

Lisainfo Jelena Haustova, telefon +372 5182383, epost See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.