Erinäitus 2007

IV rühma erinäitus 2007    

  1. juuni 2007 Tallinn

           

Taks, lÜhikarvaline / Dachshund Kurzhaar         

EMASED KUTSIKAKLASS 4-6 KUUD / BITCHES PUPPIES 4-6 MONTHS          

  1. KANTRI PARKS ENIGMA RKF1948274 id VER71 sÜnd 10.12.2006 i ARCANO'S AS-DE-CORAZONES e KANTRI PARKS GOTIKA kasv V Bobikova Venemaa om Jelizaveta Larionova Kalnciema 57-16 LV1046 Riga LÄti TP BEEBI

ISASED KUTSIKAKLASS / DOGS PUPPIES

2 GOLDEN DAKSHAUND ANTARES RKF1944683 id AID886 sÜnd 4.10.2006 i CH INT, RUS, GRAND, UKR, LIT, BUL, POH, BALT CW FT-FOX, BL, TR GOLDEN DAKSHAUND JANYCHAR e CH RUS, RKF, GRAND CW FT-FOX, BADGER, WILD BOAR GOLDEN DAKSHAUND GALATEA kasv L Vlasenko Venemaa om Olga Batassova Kohila v, Vikivere k, P›llu 79801 Raplamaa 1 EAH VSPK          

EMASED KUTSIKAKLASS /BITCHES PUPPIES     

3 GOLDEN DAKSHAUND BARSELONA RKF1944678 id AID894 sÜnd 21.10.2006 i CH RUS, GRAND CW FT-FOX, BL. TR. W. BOAR, BADGER MOKKO MAKSIMUM TEYLOR HORDI KROIF e CH RUS, RKF FT-WILD BOAR, FOX, BL.TR., BADGER AGNESS-STARLIGHT kasv L Vlasenko Venemaa om Olga Batassova Kohila v, Vikivere k, P›llu 79801 Raplamaa 1 TPK EAH        

ISASED JUUNIORIKLASS / DOGS JUNIOR CLASS  

4 ALMAZNYI LARETZ KRUPNY SPETS RKF1884390 id PEM047 sÜnd 25.01.2006 i FT-FOX ALMAZNYI LARETZ DOBLESTNY RYTSAR e JESSY MAGESTIC kasv E Sokolova

5 BOOBIK EST-01255/06 id 985120022451201 sÜnd 5.03.2006 i REKS e BELLA kasv A Basmanova Tabasalu om Alla Basmanova Lasteaia 9-28 76901 Tabasalu VH/-         

6 FOXRANGER TORU EST-01510/06 id 233098100007694 sÜnd 14.03.2006 i IIIR, EST &  E Shornikova Venemaa om Irina Nikonkova S›pruse pst 192-46 13423 Tallinn  SP/2   

7 GL†CK TO BRING MAXMARTI EST-01485/06 id 2330981000007785 sÜnd 10.03.2006 i DJGCH LJS04 BJS DTK04 SP SCHUSSF. WA.-T BHP-G ENGELS NOAH e EST JCH EST JW03 BALTJW03 ESTW04 EST V CH LVCH II R FT FOX TENERA kasv M Leppsoo PÄrnumaa om Pille Tamm Kaupmehe 4-7 10114 Tallinn VH/4         

8 LITTLE LIONHEART BARCLAY LV-14458/06 id 985120028861955 sÜnd 6.04.2006 i BALT JCH BALT CH BALT JW'04 BALT W'06 KANTRI PARK'S GORKIJ MINDAL e BALT JCH LV&LV &LT &BALT CH, EST JCH, EST JW-04 COLDADER BARECCO e MILLI MILLER ZANETTA kasv K Trump Harjumaa om KÄtlin Trump Kivinuki tee 4, Rae k., Rae v. 75301 Harjumaa SP/1 JSERT TPJ PI2     

9 MILLI MILLER ARAMIS EST-01039/06 id 10G9 sÜnd 28.02.2006 i EST V CH IIIR AMIANOS IMMANUEL e BLUEBERRY HOUSE AMBRE kasv R Mälder &

10 VIKONT EST-01880/06 id 978000000869005 sÜnd 3.04.2006 i VESELAYA TAKSA LUDOVIK e TUKI kasv E Lurich Tartumaa om Viktor Nikolajev MÄe 20-44 44106 Kunda  VH/-            LTU CH LV W'04 DACHS DESIGN SUBMARINE kasv N Borodajenko LÄti om O Fjodorova Tallinas 40-58 LV-2016 Jurmala LÄtiVH/-  

EMASED JUUNIORIKLASS / BITCHES JUNIOR CLASS        R Mälder Raplamaa om Kristina Kivilo Paekaare 78-87 13611 Tallinn VH/3           

11 EMMAMUELE EST-02520/06 id 233098100007881 sÜnd 19.06.2006 i EST&

12 GL†CK TO BRING MILKAMANUELA EST-01486/06 id 233098100007231 sÜnd 10.03.2006 i DJGCH LJS04 BJS DTK04 SP SCHUSSF. WA.-T BHP-G ENGELS NOAH e EST JCH EST JW03 BALTJW03 ESTW04 EST V CH LVCH II R FT FOX TENERA kasv M Leppsoo PÄrnumaa om Eve Abel Kooli tee 6-6, Paikuse 86602 PÄrnumaa SP/3    

13 GL†CK TO BRING MIMIMILENA EST-01489/06 id 233098100007293 sÜnd 10.03.2006 i DJGCH LJS04 BJS DTK04 SP SCHUSSF. WA.-T BHP-G ENGELS NOAH e EST JCH EST JW03 BALTJW03 ESTW04 EST V CH LVCH II R FT FOX TENERA kasv M Leppsoo PÄrnumaa om Kaidi SaaremÄgi Allika 12 80037 PÄrnu SP/1 VSPJ PE-1 VSP         LV&  LT&  BALT CH EST JCH EST JW-04 WP FT-FOX GOLDADER BARECCO e EMMA kasv U Seedre P›lvamaa om KÄrt Talimaa S›le 70-15 10314 Tallinn VH/-      

14 GL†CK TO BRING MOKKAMARZIPAN EST-01487/06 id 233098100007545 sÜnd 10.03.2006 i DJGCH LJS04 BJS DTK04 SP SCHUSSF. WA.-T BHP-G ENGELS NOAH e EST JCH EST JW03 BALTJW03 ESTW04 EST V CH LVCH II R FT FOX TENERA kasv M Leppsoo PÄrnumaa om Monika Plaser Virbi 2-104 13629 Tallinn SP/2 JSERT PE-3       

15 GUNIVER SALVATION ATLANTA EST-02548/06 id 254G8 sÜnd 22.06.2006 i EST&

16 GUNIVER SWEET APPLE EST-02549/06 id 233098100008814 sÜnd 22.06.2006 i EST&

17 HALLY EST-00625/06 id 978000000639662 sÜnd 2.01.2006 i EST&  LTU CH NORNAYA OKHOTA ATTILA MARABU e EST V CH IIR FT FOX MILLI MILLER PATTY kasv O Gunin Tallinn om Marika Eik VÄgeva tee 46-16, Peetri k, Rae v 76301 Harjumaa VH/-      

18 EST JCH KASSANDRA EST-02102/06 id 978000000635844 sÜnd 19.04.2006 i EST JCH IIR RENESSANS DENVER DOMIAN VINCENT e TANGO kasv K Randma Harjumaa om Tiina Allmann ÍismÄe tee 123-6 13515 Tallinn  SP/4            LTU CH NORNAYA OKHOTA ATTILA MARABU e EST V CH IIR FT FOX MILLI MILLER PATTY kasv O Gunin Tallinn om Tiina Uus Peetri 2A 80029 PÄrnu SP/-    

19 KEPSI EST-02103/06 sÜnd 19.04.2006 i EST JCH IIR RENESSANS DENVER DOMIAN VINCENT e TANGO kasv K Randma Harjumaa om Helle Kiiver Tammiku talu Linnaaluste k, Keava 79005 Raplamaa SP/-         LV&  LT&  BALT CH EST JCH EST JW-04 WP FT-FOX GOLDADER BARECCO e EST V CH III R MILLENNIUM MICRA MINOR kasv J Kuningas Harjumaa om Anneli Tammik Raba 6 76609 Keila 0       

20 LITTLE LIONHEART BALTICA LV-14456/06 id 985120028857786 sÜnd 6.04.2006 i BALT JCH BALT CH BALT JW'04 BALT W'06 KANTRI PARK'S GORKIJ MINDAL e BALT JCH LV&

21 MOKKO MAKSIMUM VALENTINKA EST-03237/06 id 233098100007314 sÜnd 14.02.2006 i CH RUS, GRAND CW FT-FOX, BL. TR. W. BOAR, BADGER MOKKO MAKSIMUM TEYLOR HORDI KROIF e MOKKO MAKSIMUM JAROSLAVNA MUDRAJA kasv N Solomatina Venemaa om Margit PÜtsepp Otsa 1 Rebala kÜla J›elÄhtme v Harjumaa SP/-           

ISASED AVAKLASS / DOGS OPEN CLASS    LTU CH LV W'04 DACHS DESIGN SUBMARINE kasv N Borodajenko LÄti om S Gladkova Saharova 7-6 LV-1082 Riga LÄti SP/-       

22 LTU V-06 AMIANOS LEONARDO FIN31962/04 id 31962E sÜnd 14.05.2004 i AZZARO VOM GOLF e AMIANOS JOYLIVIA kasv P Koljonen Soome om Pepita Koljonen Paalantie 9 07170 Pornainen Soome SP/1 SR-2 PI-3 SERT        

23 LV JCH, LTU JCH, EST JCH, BALT JCH BADI-BROCK-CZUK HODOWLA MYÊLINÍW PKR.IV-28718 KS id G73 sÜnd 4.07.2003 i PL JCH BARNABA-CZUK HODOWLA MYÊLINÍW e POLA NEGRA Z MEGARY kasv W Oleszczuk Poola om Inara Cerjna Smilsu 17 LV4201 Valmiera LÄti VH/4  

24 FELIX EST-00608/02 id 60C8 sÜnd 23.02.2002 i EST V CH IIIR AMIANOS IMMANUEL e AMANDA kasv I Palgi Tartu om Helle Kiiver Tammiku talu Linnaaluste k, Keava 79005 Raplamaa  VH/-           

25 EST JCH MILLENNIUM MICRA HUMMER EST-01158/05 id 115F8 sÜnd 16.03.2005 i BOIDIS BROWN-SILVER e EST JCH EST V CH LTCH LVCH BALTCH BALTW03 RUS CH MILLENNIUM MICRA MIMICRI kasv J Aliste Tartumaa om Aleks Kukk SinimÄe tee 4-63 13816 Tallinn  SP/2 SR-4           

26 QANPUMBRUNTTO EST-00106/05 id 10F6 sÜnd 28.12.2004 i EST CH TRIIR e BETTY kasv A Laasma Rapla om Anna Marilovtseva &

ISASED KASUTUSKLASS / DOGS WORKING CLASS          

27 EST&Rimma Kosterova MahlamÄe 8-37 79511 Rapla SP/3

ISASED TÊEMPIONIKLASS / DOGS CHAMPION CLASS

28 LV JCH LV CH KANTRI PARK'S CAN-CAN RKF1553339 id BEP162 sÜnd 30.03.2004 i MARICTUR MOLIERE e INT&  LTU CH NORNAYA OKHOTA ATTILA MARABU RKF1530757 id PK070 sÜnd 25.12.2003 i USA &MEX &LUX &RUS &LIT &BEL CH WW URSHIN OF LADY JOAN e CIRMOS VOM GOLF kasv N Batrakova Venemaa om Irina Nikonkova S›pruse pst 192-46 13423 Tallinn SP/1 SR-3 PI-4

29 BALT JCH BALT CH BALT JW'04 BALT W'06 KANTRI PARK'S GORKIJ MINDAL RKF1524163 id BEP151 sÜnd 20.12.2003 i SPENSER AUS DER LEWERMANG e RUS CH KAMELIA kasv V Bobikova Venemaa om Jelizaveta Larionova Kalnciema 57-16 LV1046 Riga LÄti SP/2           

30 EST &  RUS& GEO&  BLR&  UKR&  KAZ CH KANTRI PARK'S PASADENA kasv V Bobikova Venemaa om Natalia Borodajenko Sarkandaugavas 26/1-13 LV-1005 Riga LÄti SP/3 SR-2     

  1. LV JCH LV CH LV W'04 ZAPROS DEPUTATA IZ RUSSKOGO DOMA RKF1203896 id AA_¨881 sÜnd 2.05.2001 i KANTRI PARK'S TORNADO e CRIPSEY CANIS VENATOR kasv N Kirilova Venemaa om Natalia Borodajenko Sarkandaugavas 26/1-13 LV-1005 Riga LÄti VH/2

EMASED AVAKLASS / BITCHES OPEN CLASS       

  LV CH, EST JCH PREVI PRINCEPS BLUE PORTUGAL EST-02916/04 id 233098100002379 sÜnd 19.08.2004 i EST&  LV&  LT&  BALT CH EST JCH EST JW-04 WP FT-FOX GOLDADER BARECCO e INT&  EST&  LTU&  LV&  BALT&  RUS&  BLR CH, BALT W'05 IIR MILLENNIUM MICRA PREVI kasv U Erik OtepÄÄ om Henry Viiret Kalevi 32 90504 Haapsalu SP/1 SR-1 PI-1 TP  

32 LITTLE LIONHEART AQUAREL LV-12244/05 id 985120022178133 sÜnd 1.03.2005 i LVW'04 '05 LV JCH LV &

33 NOSTALGY SANT MARCO LORENCIO LV-REG-2343/06-R id 90997000000391871 sÜnd 9.11.2005 i MAVERIK OD JANOSIKA MARINU e GELDA SANT-ESTIVA kasv M Linnika LÄti om O Fjodorova Tallinas 40-58 LV-2016 Jurmala LÄti VH/2      

34 TERSI EST-01661/02 id 978000000366871 sÜnd 10.07.2002 i EST V CH IIIR AMIANOS IMMANUEL e TIGRITE kasv M Tammisto P›rnu om Andres Neeme Salu 21 63303 P›lva VH/3             LTU CH FIDELIO SWEET DREAM SCLAVINIA e BALT JCH LV&  LTU CH LV W'04 DACHS DESIGN SUBMARINE kasv N Borodajenko LÄti om I Oscenkova Dzirzciema 59-45 LV-1055 Riga LÄti SP/1 SR-1 PE-2 SERT          

EMASED KASUTUSKLASS / BITCHES WORKING CLASS  

35 LEXI EST-02912/05 id 291F2 sÜnd 3.09.2005 i CHESTER e LEDI kasv A Tuurma Raplamaa om Igor Traut Nurme 3-14 79511 Rapla VH/3           

36 EST JCH MILLENIUM MICRA HOPE EST-01157/05 id 985120023477571 sÜnd 16.03.2005 i BOIDIS BROWN-SILVER e EST JCH EST V CH LTCH LVCH BALTCH BALTW03 RUS CH MILLENNIUM MICRA MIMICRI kasv J Aliste Tartumaa om Jaak Laving Vikerlase 26 51006 Tartu -    

37 EST JCH LT JCH BLR JCH BALT JW-05 BL TR II FOX III MILLENIUM MICRA ZUZY EST-03032/04 id 985100010196332 sÜnd 15.09.2004 i EST&

38 EST J CH LT J CH EST V CH LT CH LT JW05 LT JW06 MILLENNIUM MICRA ZENNA EST-03031/04 id 985100010145856 sÜnd 15.09.2004 i EST&

39 MILLI MILLER ZANETTA EST-01772/02 id 177C2 sÜnd 17.07.2002 i EST V CH IIIR AMIANOS IMMANUEL e IIIR IIM€G MILLI MILLER MANTA kasv R Mälder &  LV&  LT&  BALT CH EST JCH EST JW-04 WP FT-FOX GOLDADER BARECCO e EST V CH III R MILLENNIUM MICRA MINOR kasv J Aliste Tartumaa om Riina Reinart Kangru vÄlja 3-2 Muraste 76901 Harjumaa SP/2

KASVATAJAKLASS / BREEDER CLASS         LV&  LT&  BALT CH EST JCH EST JW-04 WP FT-FOX GOLDADER BARECCO e EST V CH III R MILLENNIUM MICRA MINOR kasv J Aliste Tartumaa om Margit PÜtsepp Otsa 1 Rebala kÜla J›elÄhtme v Harjumaa -     

40 LITTLE LIONHEART om Natalia Borodajenko Sarkandaugavas 26/1-13 LV-1005 Riga LÄti SP/1            R Mälder Raplamaa om KÄtlin &Marko Tramp Telliskivi 32 - 4 Tallinn SP/1         

KÄÄbustaks, lÜhikarvaline / Zwerg Dachshund Kurzhaar         

ISASED JUUNIORIKLASS / DOGS JUNIOR CLASS  

41 LAIN OF LAIF ROK-N-ROLL id AKI3873 sÜnd 20.06.2006 i RUS &

42 LAIN OF LAIF ROLS ROIS id AKI3372 sÜnd 20.06.2006 i RUS &

43 URTIS SVAJONIY ZEME LÊVK DZK 0288/06 id 0288 sÜnd 18.07.2006 i ARGUS TIGER KSIAZECY DWOR e FLEJA-FORTUNA SVAJONIY ZEME kasv G Joneliene Leedu om Pepita Koljonen Paalantie 9 07170 Pornainen Soome VH/-        FIN &  RKF &  EST V &  LTU &  BALT &  LV CH CW WW98 GERMANDACHS NEWLAND e GILYARDA OT JUZE kasv L Ignatova Venemaa om Natalia Dontsova KÄrberi 12-15 13812 Tallinn SP/2 PI-2           

44 WISE OWLS FAMILY SIM EST-01630/06 sÜnd 5.03.2006 i BALT &  FIN &  RKF &  EST V &  LTU &  BALT &  LV CH CW WW98 GERMANDACHS NEWLAND e GILYARDA OT JUZE kasv B Ignatova Tallinn om Valentina NikolitÁuk Reimani 7-5 10124 Tallinn SP/3 PI-3       

45 XS STUUDIO BOHRER EST-02808/06 id 233038100008312 sÜnd 1.07.2006 i RUS &

EMASED JUUNIORIKLASS / BITCHES JUNIOR CLASS        EST W04 EVJW03 BALT JW03 EST JCH LV &LTU JCH LISEGO NOSA PATRIOT e ALISIJA kasv O Sergejev &S Sergejev Tallinn om Olga Sergejev &Sergei Sergejev Kulli 10 11317 Tallinn VH/4      

46 DAKSLOVE ARISHA EST-01417/06 id 141G7 sÜnd 2.02.2006 i OPIUM FROM GOLDEN FLER e BARSELONA kasv O Rebenkova Tallinn om Kristiina Tammik Kalju 7A-7 10414 Tallinn SP/1 JSERT TPJ PE-1 VSP            FIN &  RKF &  EST V &  LTU &  BALT &  LV CH CW WW98 GERMANDACHS NEWLAND e EST JCH LT JCH LV JCH INTRIGA LISIY NOS kasv V Pakina Tallinn om Olga Eremeeva S›le 18-81 10320 Tallinn SP/1 JSERT VSPJ PI-1 VSP

47 WISE OWLS FAMILY SANTANA EST-01632/06 id 233098100006024 sÜnd 5.03.2006 i BALT &

48 XS STUDIO BRUSNIKA EST-02806/06 id 233098100008194 sÜnd 1.07.2006 i RUS &

ISASED KASUTUSKLASS / DOGS WORKING CLASS            EST W04 EVJW03 BALT JW03 EST JCH LV &LTU JCH LISEGO NOSA PATRIOT e ALISIJA kasv O Sergejev &S Sergejev Tallinn om Olga Sergejev &Sergei Sergejev Kulli 10 11317 Tallinn VH/3      

49 EST JCH, LT JCH, LV JCH, BALT JCH, BALT JW-05, RUS JCH, EST&  FIN &  RKF &  EST V &  LTU &  BALT &  LV CH CW WW98 GERMANDACHS NEWLAND e EST JCH LT JCH LV JCH INTRIGA LISIY NOS kasv V Pakina Tallinn om Maria Êirokova Vikerlase 13-59 13616 Tallinn VH/2    

EMASED KASUTUSKLASS / BITCHES WORKING CLASS  

50 EST JCH LT JCH LV JCH INTRIGA LISIY NOS RKF1588717 id DAB315 sÜnd 30.03.2004 i RUS CH CW FT-BL.TR LISEGO NOSA TALISMAN UDACHI e IZUMINKA kasv E Bukhanovskaja Venemaa om Veera Pakina KÄrberi 28-172 13816 Tallinn SP/1 SR-1 PE-1 TP SERT        LV&  FIN CH LISEGO NOSA OZORNIK EST-02037/05 id DAB328 sÜnd 11.06.2004 i RUS &  FIN &  RKF &  EST V &  LTU &  BALT &  LV CH CW WW98 GERMANDACHS NEWLAND e CH RUS CW FT-BL TR LISEGO NOSA VENDETTA kasv M Kovalenko Venemaa om Margus Kobin Vilmsi 50 - 106 10147 Tallinn  VH/1           

KÜÜlikutaks, lÜhikarvaline / Kaninchen Dachshund Kurzhaar

EMASED KUTSIKAKLASS 4-6 KUUD / BITCHES PUPPIES 4-6 MONTHS          

51 ISKORKA ROZHDESTVENSKOY NOCHI IZ MISHKINOGO DOMA RKF1993118 id 985120019675460 sÜnd 6.01.2007 i GRANDGABLES EVER REDDY e WW INT CH RUS CH BLR CH VDN FT-FOX RESHKA IZ MISHKINOGO DOMA kasv J Chalova Venemaa om Jelena Haustova TÄhe 47 Kohtla-N›mme Ida-Virumaa  1 TP BEEBI 

ISASED JUUNIORIKLASS / DOGS JUNIOR CLASS  

52 LV JCH GOLDEN DAKSHAUND TOM SOIER RKF1879019 id AID835 sÜnd 7.05.2006 i RUS CH LISEGO NOSA FANTASTIC e GOLDEN DAKSHAUND YUZHANA kasv L Vlasenko Venemaa om N Begun Brivibas gatve 281-15 Riga LÄti SP/1 JSERT PI-1 TPJ TP          

EMASED JUUNIORIKLASS / BITCHES JUNIOR CLASS      

53 KUNINGATARKAUPUNGIN RUSCAN ZARAH FIN19804/06 sÜnd 23.02.2006 i GRANDGABLES RED HOT N REDDY e BURLESKA OT YUZC kasv N Holmsten Soome om Nina Holmsten Pasikkaantie 6 B 6 07955 Tesjoki Soome VH/1 

ISASED AVAKLASS / DOGS OPEN CLASS   

54 BALT JCH BALT JW'06 GERCOG SHUCO LV-12643/05 id 6533 sÜnd 15.06.2005 i LISEGO NOSA SHUWARI e COCO CHANEL SAN'T NATAL kasv N Zlobinaom J Goldman Limba_u 2-27 LV-1003 Riga LÄti VH/1        

EMASED NOORTEKLASS / BITCHES INTERMEDIATE CLASS     

55 FIN JW-06 KUNINGATARKAUPUNGIN RUSCAN RUSCA FIN19803/06 sÜnd 23.02.2006 i GRANDGABLES RED HOT N REDDY e BURLESKA OT YUZC kasv N Holmsten Soome om Nina Holmsten Pasikkaantie 6 B 6 07955 Tesjoki Soome SP/1 SR-1 PE-1 VSP SERT   

EMASED AVAKLASS / BITCHES OPEN CLASS       

56 KUNINGATARKAUPUNGIN RUSSIAN BEAUTY FIN17339/05 sÜnd 9.02.2005 i YUSTAS PRETTY BLACK e BURLESKA OT YUZC kasv N Holmsten Soome om Nina Holmsten Pasikkaantie 6 B 6 07955 Tesjoki Soome SP/1 SR-2 PE-2       

Taks, pikakarvaline / Dachshund Langhaar         

ISASED KUTSIKAKLASS 4-6 KUUD / DOGS PUPPIES 4-6 MONTHS      

57 HOUND'S ASTON MARTIN EST-00824/07 id 752098100328584 sÜnd 12.12.2006 i DKU CH OPALINA BIG BUCATTI e S UCH KBHV-06 DK UCH SV CH HOUND'S M€DCHEN kasv M Gadolin Rootsi om Reet Soek›rv &

EMASED KUTSIKAKLASS 4-6 KUUD / BITCHES PUPPIES 4-6 MONTHS          

58 JAHISARV PALLAS EST-00180/07 id 233098100010926 sÜnd 11.12.2006 i III R GOLDEN DAKSHAUND CHERRY-JEM e JAHISARV LULLY kasv V Kallavus &Valentina Klaus Riia mnt 97 80020 PÄrnu 1 TP BEEBI       

ISASED KUTSIKAKLASS / DOGS PUPPIES

59 KULDNE TALISMAN HAPPY PATRIK EST-03708/06 id 370G8 sÜnd 4.10.2006 i FT FOX IIIR KULDNE TALISMAN VIVA VIKING e LUSIEN kasv O Batassova &K Kallavus Tartumaa om Liina Kuusk Endla 76-21 10613 Tallinn VSP BEEBI           

EMASED KUTSIKAKLASS / BITCHES PUPPIES    

6 0BRITTA EST-03451/06 id 233098100008954 sÜnd 8.09.2006 i IIIR AHOTORPAN MOZART e METSAPIIGA ARLEKIIN kasv M MÄerand Saaremaa om Igor Ligema Raua 4-13 10124 Tallinn TPK           J Batassov Raplamaa om Olga Batassova Kohila v, Vikivere k, P›llu 79801 Raplamaa VSPK        

ISASED JUUNIORIKLASS / DOGS JUNIOR CLASS  

61 HELLERKANTRI ROBI EST-03292/06 id 978000000618547 sÜnd 14.08.2006 i III R GOLDEN DAKSHAUND CHERRY-JEM e IIIR HELLERKANTRI KRIBU kasv H Kaljula Raplamaa om Maria Jesse Magdaleena 14-8 13112 Tallinn SP/2  

62 KULDNE TALISMAN PALES EST-02298/06 id 229G8 sÜnd 3.06.2006 i III R FT BLOOD SCENT METSAPIIGA LOBO e IIIR FT-FOZ KULDNE TALISMAN ALFA-AMADEJA kasv O Batassova Raplamaa om Olga Batassova Kohila v, Vikivere k, P›llu 79801 Raplamaa SP/1 TPJ JSERT PI-1 TP           

EMASED JUUNIORIKLASS / BITCHES JUNIOR CLASS      

63 ESTRELLEST TINNU EST-02191/06 id 219G1 sÜnd 19.05.2006 i III R GOLDEN DAKSHAUND CHERRY-JEM e TRINITY kasv U Lageda Tallinn om Signe Tarraste Mesika 3 61510 Elva  SP/3 PE-4      

64 HELLERKANTRI RETI EST-03290/06 id 329G0 sÜnd 14.08.2006 i III R GOLDEN DAKSHAUND CHERRY-JEM e IIIR HELLERKANTRI KRIBU kasv H Kaljula Raplamaa om Mare &

65 KULDNE TALISMAN ADA ATHENA EST-02300/06 id 978000000866609 sÜnd 30.05.2006 i III R GOLDEN DAKSHAUND CHERRY-JEM e IIR LADA kasv J Batassov &

66 KULDNE TALISMAN VIP ALEKSANDRIA EST-00668/06 id 66G8 sÜnd 10.01.2006 i RUS CH FT FOX EXPERT IZ SEVERNOI STOLITSY e EST W04 III VJ KULDNE TALISMAN ALFA-VIKTORIJA kasv O Batassova Raplamaa om Olga Batassova Kohila v, Vikivere k, P›llu 79801 Raplamaa VH/-             Sigrid Kurg Liivaku Eesperet. uurik. Kuusalu v 74602 Harjumaa 0    

67 LA-CAMITA EST-01838/06 sÜnd 1.05.2006 i EST JCH IIR FT FOX EST CH AHOTORPAN TOBLERONE e CALLISTRA kasv K Palm Tallinn om Annika VahtramÄe Posti 12-2 71004 Viljandi  VH/-         O Batassova Tallinn om Julia Havis Randla 13-226 10315 Tallinn SP/4 PE-3          

68 LOVIISA EST-02333/06 id 985120022367128 sÜnd 10.06.2006 i EST JCH IIR FT FOX EST CH AHOTORPAN TOBLERONE e METSAPIIGA HEBRETTY kasv R Savi Tallinn om Kersti Seli †les›idu 5a-8 76608 Keila SP/-

69 METSAPIIGA MEDUUSA EST-01657/06 id 165G7 sÜnd 22.04.2006 i EST JCH IIR FT FOX EST CH AHOTORPAN TOBLERONE e FT FOX IIIR METSAPIIGA SABELLA kasv M Merila J›gevamaa om Merike Harjo Linnumetsa 2-4 J›geva a. 48309 J›gevamaa SP/-       

70 METSAPIIGA MOLLY EST-01656/06 id 165G6 sÜnd 22.04.2006 i EST JCH IIR FT FOX EST CH AHOTORPAN TOBLERONE e FT FOX IIIR METSAPIIGA SABELLA kasv M Merila J›gevamaa om Ene Jerusalimskaja Narva mnt 45-82 41535 J›hvi SP/1 JSERT VSPJ PE1 VSP      

71 WIOLETTA EST-00880/06 id 88G0 sÜnd 21.02.2006 i EST JCH IIR FT FOX EST CH AHOTORPAN TOBLERONE e METSAPIIGA WILMA kasv M JÜrgenson-Juhkam Tartu om Gerda Noorlind L›una 15-15 VÄike-Maarja 46202 LÄÄne-Virumaa SP/2     

ISASED VETERANKLASS / DOGS VETERAN CLASS           

72 JOKKE EST-03507/96 sÜnd 28.08.1996 i EST V CH AHOTORPAN ZOLDATO e TIRO kasv P Ild PÄrnu om Sulev Velber Haapsalu mnt 16 76605 Keila SP/1 TPVET   

ISASED NOORTEKLASS / DOGS INTERMEDIATE CLASS 

73 KULMINATSIA ZHANRA IZ SEVERNOI STOLITSY RKF1777939 id TAA234 sÜnd 9.07.2005 i CH RUS BLR FT-FOX BADG BL TR DUCK ZINO VOM WENZELHOF e ELEGIYA IZ SEVERNOI STOLITSY kasv A Balashova Venemaa om T Berlin &

ISASED AVAKLASS / DOGS OPEN CLASS   

75 KROONIS LEPARDA EST-00480/04 id 48EO sÜnd 3.02.2004 i IIIR AHOTORPAN MOZART e KANARBIK ISABELLA kasv M Paabo Saue om Indrek Tamm Aiandi tee 4-45 Viimsi Harjumaa VH/2      Olga Batassova ul Sotsialisticheskaya 6-31 St-Peterburg Venemaa SP/1 SR-1 PI-2 SERT           

76 REBASESABA JASPER EST-00418/05 sÜnd 5.01.2005 i WILLIAM e RELLY kasv I Aamisepp Rapla mk. om Maire Velber Haapsalu mnt 16 76605 Keila SP/1 SR-4       

ISASED KASUTUSKLASS / DOGS WORKING CLASS          

77 BALT JCH EST CH LV CH BY CH IIIR FT-FOX IIIG BL FACE JAHISARV PLUTO EST-02176/04 id 968000002408667 sÜnd 21.07.2004 i EST JCH IIR FT FOX EST CH AHOTORPAN TOBLERONE e JAHISARV LULLY kasv V Kallavus &

ISASED TÊEMPIONIKLASS / DOGS CHAMPION CLASS

78 RUS CH FT FOX EXPERT IZ SEVERNOI STOLITSY RKF1507174 id TAA156 sÜnd 5.12.2003 i CH RUS ZHESTOKIY ROMANS IZ SEVERNOI STOLITSY e CH RUS DERZHAVNAYA DINASTIA IZ SEVERNOI STOLITSY kasv A Balashova Venemaa om A Mitronov &K Kallavus Tartumaa om Imre Tamk›iv Tiitsu 1 pk 2 Randvere 74001 Harjumaa SP/1 SR-2 PI-3          

EMASED NOORTEKLASS / BITCHES INTERMEDIATE CLASS     

79 EST JCH HELLERKANTRI ROSIN EST-01941/05 id 194F1 sÜnd 5.06.2005 i EST JCH IIR FT FOX EST CH AHOTORPAN TOBLERONE e IIIR HELLERKANTRI KRIBU kasv H Kaljula Raplamaa om Mariin Kaljula Raja t. KÄbikÜla k Kehtna v 79001 Raplamaa SP/1 SR-2     Olga Batassova Sotsialisticheskaya St-Peterburg Venemaa SP/1 SR-3 PI-4        

80 KULDNE TALISMAN VIP PAOLA EST-00671/06 id 67G1 sÜnd 10.01.2006 i RUS CH FT FOX EXPERT IZ SEVERNOI STOLITSY e EST W04 III VJ KULDNE TALISMAN ALFA-VIKTORIJA kasv J Batassov &

EMASED AVAKLASS / BITCHES OPEN CLASS       

81 CALLISTRA EST-00224/01 id 22B4 sÜnd 11.01.2001 i AHOTORPAN MOZART e BALTW-00 TIMMA kasv K Palm Tallinn om Karmen Palm Mahla 81-4 11215 Tallinn SP/1 SR3          O Batassova Tallinn om Natalja Antsiferova Kivila 34-216 13814 Tallinn VH-2       

83 GERDA EST-0012/04 id 11E2 sÜnd 14.12.2003 i IIIR AHOTORPAN MOZART e GRETA kasv P Teder Tallinn om Mark Uussaar Tanni tee 13 Laagri k Harku v 76902 Harjumaa VH/3  

84 JESSIKA EST-01137/05 id 2330981000003937 sÜnd 1.03.2005 i ROBIN e AHOTORPAN TARITHA kasv K Luhakooder Viljandimaa om Arvi Saar KivimÄe t Kirdalu k Saku v 75501 Harjumaa -       

85 KULDNE TALISMAN ALFA-BRENDA EST-00015/03 id 1D5 sÜnd 24.11.2002 i INT&

EMASED KASUTUSKLASS / BITCHES WORKING CLASS  

86 EST JCH IIIR MAJAHALDJAS ILMATAR EST-01679/04 id 167E9 sÜnd 16.05.2004 i EST JCH IIR FT FOX EST CH AHOTORPAN TOBLERONE e METSAPIIGA AFRODITE kasv H LillevÄli Tartu om Pamela Liimer Lembitu 116 Viti k Harku v 76901 Harjumaa SP/1      RUS&  BLR&  EST&  PL&  LV&  UKR CH IR FT-FOX CIPRIANI VOM WEEZER MANIST e IIR LADA kasv O Batassova Raplamaa om Olga Batassova &Kaire Sildna Kohila v, Vikivere k, P›llu 79801 Raplamaa VH/2   

SR-1 PE-2      

KASVATAJAKLASS / BREEDER CLASS        

87 KENNEL KULDNE TALISMAN KULDNE om Olga Batassova &

KÄÄbustaks, pikakarvaline / Zwerg Dachshund Langhaar         

ISASED JUUNIORIKLASS / DOGS JUNIOR CLASS    JÜri Batassov Kohila v, Vikivere k, P›llu 79801 Raplamaa  VH/1         

88 DAKS-VEG-AS SILVESTER STALLONE RKF1894765 id ROE1436 sÜnd 17.04.2006 i CH INT, NOR, SWE, FIN, BALT, EST, LAT, LIT, RUS, BULG, MACED AMLETO DELLA CANTERANA e CH RUS, BLR, RKF CW DAKS-VEG-AS EVELINA KAPELKA kasv S Baranova-Stockmann Venemaa om N Borisova ul. Badayeva 1-2-39 193318 St-Peterburg Russia 0   

ISASED NOORTEKLASS / DOGS INTERMEDIATE CLASS 

89 DAKS-VEG-AS O'HENRY RKF1867879 id ROE1326 sÜnd 30.12.2005 i CH NOR, SWE MILE FEU CELOUI AU LEE ARMAND e CH RUS, LIT, RKF, CW DAKS-VEG-AS LIZA MINELLY kasv S Baranova-Stockmann Venemaa om M Reshetina &

ISASED AVAKLASS / DOGS OPEN CLASS   

74 SV CH NORD CH INT CH KLOCKARBOL'S FALCON S46390/2002 id 46390P sÜnd 13.07.2002 i IMOLOMAS UP TO DATE e KLOCKARBOL'S NIKITA kasv S Forslund Sweden om Kerstim Sjäberg ÌÐstea Drumsgatan 40 97251 LuleÄ Sweden-           Svetlana Baranova-Stockmann 7-ya Linia V.O. 4-21 199034 St-Peterburg Russia SP/1 SR-4 PI-4     

90 EUJW-06 LTW-07 GEWURTZTRAMINER RISQUE-TOUT FIN28919/05 id 246098100166432 sÜnd 20.04.2005 i LT&

91 SIMPLY TAN SCODINZOLARE FIN47875/04 id 246098100150512 sÜnd 13.10.2004 i INT, FIN, EST, LV, N, RUS, S CH EUW-06 NW-06 LVW-06 CHEESE DELLA CANTERANA e INT, FIN, N, EST, LTU CH FINW-01-02-04 AAVISTUKSEN Q-TAR kasv M JÄrvinen &

ISASED KASUTUSKLASS / DOGS WORKING CLASS           LV&  RUS CH BALTW-04 LTW-05 INTER NOS DONELLI e GEWURTZTRAMINER INIMITABLE kasv A Pekkarinen &E Pekkarinen Soome om Juta MÜller Kappakuja 1 a 5 20540 Turku Soome SP/1 SR-1 PI-1 SERT TP          

92 EST JCH, LV JCH, LT JCH, BALT JCH FT BL SC GRAND IZ SEVERNOI PALMIRY EST-02306/05 id MEO021 sÜnd 24.12.2004 i BRAIT RAIS IZ SEVERNOI PALMIRY e AMATORI IZ SEVERNOI PALMIRY kasv I Morozova Venemaa om Reet Soek›rv &P JÄrvinen Soome om Marita JÄrvinen &Petra Vidgren &Mathias Fräjdman Kasperinkuja 15 G 94 00870 Helsinki Soome SP/2 SR-3 PI-3

EMASED NOORTEKLASS / BITCHES INTERMEDIATE CLASS     

93 FORTIS ZEA FIN14216/06 id 246098100180140 sÜnd 3.01.2006 i FIN JW-03 FORTIS ROSMARINO e EST&Valentina Klaus Riia mnt 97 80020 PÄrnu SP/1 SR-2 PI-2        

EMASED AVAKLASS / BITCHES OPEN CLASS       

82 S VCH SU (V) CH DORRITH'S JOHANNA S57161/2002 id 571G1 sÜnd 26.09.2002 i S VCH DORRITH'S EPEIOS e TRALENS X-A JORA kasv D Baath Rootsi om Kerstim Sjäberg ÌÐstea Drumsgatan 40 97251 LuleÄ Sweden -       LTU&  RUS&  BLR CH BALTW-00 ESTW-99-00 FORTIS LUCIA kasv L Suutari &T Mahkonen Soome om Lea Suutari Gesterborgintie 2 E 22 02410 Kirkkonummi Soome -          

KÜÜlikutaks, pikakarvaline / Kaninchen Dachshund Langhaar

EMASED KUTSIKAKLASS / BITCHES PUPPIES    

94 DAKS-VEG-AS SHINY ROSE RKF1935370 id ROE1656 sÜnd 11.09.2006 i CH INT, RUS, GRND, BLT, LIT, SWE, BLR, EST,LAT, DEN, FIN, RKF, BLK, BU AMLETO DELLA CANTERANA e CH RUS, BLR, CL ELLIS LIS ELIAS STOUKKUEL SLADE kasv S Baranova-Stockmann Venemaa om Liivi Lutter-Sinkko PÄrnasalu 31-26 Saue 76505 Harjumaa  1 TPK 

EMASED JUUNIORIKLASS / BITCHES JUNIOR CLASS      

95 DAKS-VEG-AS FLER-DE-LIZ RKF1894763 id 978000000878273 sÜnd 22.05.2006 i CH INT, RUS, GRND, BLT, LIT, SWE, BLR, EST,LAT, DEN, FIN, RKF, BLK, BU AMLETO DELLA CANTERANA e ELLIS LIS GOLDEN LADY kasv S Baranova-Stockmann Venemaa om Ksenija KutÁerova Vilde tee 56-1 13421 Tallinn SP/3 PE-4

96 DAKS-VEG-AS HIUCAN HARLEY QUINN RKF1911606 id ROE1586 sÜnd 1.06.2006 i CH ITA CW KALEIDOSCOPE DELLA LUNA CAPRESE e CH MOL RKF GAUYVILLE S SUMMER STORM kasv S Baranova-Stockmann Venemaa om Jenny Hiukka &

97 FORTIS AT DIG FIN36216/06 id 985120028838900 sÜnd 9.06.2006 i NORD W-05 FIN W-05 EUW-06 RODELS PIKKU KEISARI e FORTIS SAUSAGE kasv L Suutari &

98 SHERATON BLJUZ YURYTHMIKS FOR DAKS-VEG-AS RKF1894933 id HHD100 sÜnd 28.04.2006 i CH INT, RUS, GRND, BLT, LIT, SWE, BLR, EST,LAT, DEN, FIN, RKF, BLK, BU AMLETO DELLA CANTERANA e CH RUS SHERATON BLJUZ LITTLE LILU kasv N Karhu &Svetlana Baranova-Stockmann Paivarinnankatu 3a2 00250 Helsinki Soome SP/1 TPJ PE-1 TP   

99 SIMPLY TAN MERLOT FIN20436/06 id 985120028904430 sÜnd 26.01.2006 i A, INT, VDH, CZ, SVK, LV, LTU, FIN, RUS CH LTUW-06 NUKI KLAMAP DEBRA e INT, FIN, N, EST, LTU CH FINW-01-02-04 AAVITUKSEN Q-TAR kasv M JÄrvinen &T Mahkonen Soome om Marjut Haapsaari &Otto KÄrkkÄinen Porkkalantie 382 02400 Kirkkonummi Soome -     

EMASED NOORTEKLASS / BITCHES INTERMEDIATE CLASS       O Ivanoova Venemaa om N Rakutina Tikhoretskiy 35-55 195267 St-Peterburg Venemaa SP/2 PE-3 JSERT 

100 DAKS-VEG-AS LOTARINGIA RKF1799052 id ROE1255 sÜnd 2.11.2005 i CH INT, RUS, GRAND, LIT, BLR, EST, LAT, BALT SHIKPETERBURG GOLDSHVANZ e CH INT, RUS, GRAND, RKF, LIT, BALT, LAT, EST DAKS-VEG-AS BETSY JOY kasv S Baranova-Stockmann Venemaa om N Rakutina Tikhoretskiy 35-55 195267 St-Peterburg Venemaa SP/1 SR-1 PE-2 SERT       P JÄrvinen Soome om Petra Vidgren &Mathias Fräjdman &Marita JÄrvinen Kasperinkuja 15 G 94 00870 Helsinki Soome SP/4    

EMASED AVAKLASS / BITCHES OPEN CLASS       

101 HITTY EL COOL STEP LV-12425/05 id 6426 sÜnd 26.04.2005 i RUS&

Taks, karmikarvaline / Dachshund Rauhhaar      

ISASED JUUNIORIKLASS / DOGS JUNIOR CLASS   BLR&  LV&  LTU&  EST&  UKR&  BALT&  CL CH FLAMENKO IN VEGAS MALA AMANTKA e KAPITOL DJUIM IRISKA kasv E Bezzaponnaja LÄti om A Kudrjavcev Strelnieku 2-19 LV1010 Riga LÄti 0 

102 ASGARD RKF1905581 id PCK2 sÜnd 1.07.2006 i INT &

103 FERDINANDS CEMARO LV15140/06 id 9580000014199 sÜnd 30.07.2006 i LV JCH DACHS DESIGN MARANELLO e CECILIA LA'TROLL kasv M Kalkazina LÄti om Imre Tamk›iv &

104 MINELAN ELVIS FIN44209/06 id 985120029900295 sÜnd 8.08.2006 i CHOIRAN BASSO BUFFO e LVV-01 MINELAN SIIRI kasv P Peippola Soome om Pirjo Laine Johdinkuja 6A 01510 Vantaa Soome SP/2 PI-4   RUS CH GRAND CW IWEIN W TANNEN WICHTL e RUS CH, FT-FOX, BL.PR BADGER HILDA kasv M Gulemina Venemaa om Alice Rahuoja Kopli 82-4 Tallinn SP/1 VSPJ PI-3 JSERT    

EMASED JUUNIORIKLASS / BITCHES JUNIOR CLASS        Mari-Ann Rehk Tiitsu 1 pk 2 Randvere 74001 Harjumaa  SP/3         

105 FEJA CEMARO LV-15136/06 id B4421 sÜnd 30.07.2006 i LV JCH DACHS DESIGN MARANELLO e CECILIA LA'TROLL kasv M Kalnkazina LÄti om Katrin Verte VÄike-J›e tn 7 80013 PÄrnu  SP/2 PI-4           

106 FUKSIJA CEMARO EST-00651/07 id B4418 sÜnd 30.07.2006 i LV JCH DACHS DESIGN MARANELLO e CECILIA LA'TROLL kasv M Kalnkazina LÄti om Helle Kiiver Tammiku talu Linnaaluste k, Keava 79005 Raplamaa VH/3       

107 JA VISST AV LARHJELM FIN53265/06 id 578077000012037 sÜnd 26.04.2006 i N S UCH LOMMERUSKET'S ARINBJORN e N W CH SEIDEMANN'S OBS kasv L Hjelmtvedt Norra om Kaisa Tapola Punahilkantie 6 A 1 00820 Helsinki Soome SP/1 TPJ JSERT PE-1 TP     

ISASED NOORTEKLASS / DOGS INTERMEDIATE CLASS 

108 ENGELS CHICO EST-00257/05 id 77EI1023 sÜnd 1.08.2005 i SP/J SCHWHK VP BHFK95 DHP-G BLFN STISBLFK/I QUADRO VOM REESENUFER e SP/J GP SCHWLK BAP-1 BHP-2 (V) SG ENGELS XOLA kasv B Engel Saksamaa om Ivi Siniaas Metsa tee 8 - 3 Harku alev 76902 Harjumaa SP/1 SR-2 PI-2   

ISASED AVAKLASS / DOGS OPEN CLASS   

109 JW-06 ZEKIWA YOUNG ULFERT FIN45732/05 id 45732G sÜnd 30.08.2005 i INT&

110 WELMU WELI PATRUUNA FIN18959/04 id 98512019170028 sÜnd 20.02.2004 i MULTI CH NAESHAVEHUS RICKY e FIN CH WELMU MISS JUULISKA kasv P Martimo Soome om Pertti Martimo c/o Sari Hirvonen Nukarinojantie 2 05720 HyvinkÄÄ Soome SP/1 SR-1 SERT PI-1 VSP 

ISASED KASUTUSKLASS / DOGS WORKING CLASS           FIN&  S&  EST&  LTU CH V01 PMV01 UNTO ULFERT LOWIECKE VAN`T ROOJAN e EST JCH BÌÐRJEBERGS FINA FLICKA kasv Z Munsterhielm-Ehnberg Soome om Arja &Mika Parikka Suitianummentie 160 02570 Siuntio Soome -

111 EST&

EMASED AVAKLASS / BITCHES OPEN CLASS       

112 FINJW-06 BALT JCH BALT JW-06 EST&  LV&  LTU&  BALT CH BERRI-BERIMOR DINABURG'S WONDER EST-00744/03 id 985100010190633 sÜnd 7.12.2002 i INT&  LV&  LTU&  RUS&  PL &  EST&  BALT CH TROLLIS V DEN WEZENHOOGHTE e LV JCH RENI ASPEKT kasv A Kacare LÄti om Ivi Siniaas Metsa tee 8 - 3 Harku alev 76902 Harjumaa SP/1 SR-3   

KÄÄbustaks, karmikarvaline / Zwerg Dachshund Rauhhaar     

ISASED JUUNIORIKLASS / DOGS JUNIOR CLASS   LV&  LTU JCH ZEKIWA YOU MADE MY DAY FIN45733/03 id 45733G sÜnd 30.08.2003 i INT&  FIN&  S&  EST&  LTU CH V01 PMV01 UNTO ULFERT LOWIECKE VAN`T ROOJAN e EST JCH BÌÐRJEBERGS FINA FLICKA kasv Z Munsterhielm-Ehnberg Soome om Zidy Munsterhielm-Ehnberg KorsbergsvÄgen 40 02460 Kantvik Soome SP/1 SERT SR-1 PE-2       

113 WHEEL'S COSMOS FIN39067/06 id 246098100195045 sÜnd 5.06.2006 i INT&

EMASED JUUNIORIKLASS / BITCHES JUNIOR CLASS      

114 CREME DE LA CREME EBONY LV-14086/06 id 7038 sÜnd 18.02.2006 i LV&  MULTI CH ESTW-00-01-02-05-06 EUJW-00 FRECKIE-FACE MASSIMILIANO e FINW-06 WHEEL'S ACACIA kasv M MÄnnisto Soome om Tiina Vuorio &Jani Ultamo Saarnitie 9 13210 HÄmeenlinna Soome SP/1 JSERT TPJ PI-2

115 WHEEL'S CRYSTALIA FIN39069/06 id 246098100212847 sÜnd 5.06.2006 i INT&

ISASED VETERANKLASS / DOGS VETERAN CLASS            LTU JCH LV CH OHOTNICHY AZART USPEH e LV JCH LV&  LTU CH ARTEMIDA DREAM LAND kasv B Nummuke LÄti om Katrin Verte VÄike-J›e tn 7 80013 PÄrnu SP/2 PE-2          

116 MULTI CH MULTI W FRECKLE-FACE MASSIMILIANO FIN29739/99 id 9739L sÜnd 31.05.1999 i SV-95-96 HOP-O`MYHUMB`S OBJECT e KBHV-96 HUKKAPUTKEN BISAMA-NAAMA kasv P Lampero Soome om Tiina Vuorio &  MULTI CH ESTW-00-01-02-05-06 EUJW-00 FRECKIE-FACE MASSIMILIANO e FINW-06 WHEEL'S ACACIA kasv M MÄnnisto Soome om Tiina Vuorio &Jani Ultamo Saarnitie 9 13210 HÄmeenlinna Soome SP/1 PE-1 VSPJ VSP

EMASED VETERANKLASS / BITCHES VETERAN CLASS   

117 EST V CH LT CH RUS CH BLR CH EST W00 RUS TK CH00 INT CH QUALIT-QUAST VANESSA EST-00172/02 id 915100006665004 sÜnd 11.07.1998 i BJSG-97 SW-97-98 FINW-98 NORDW-99 VDH SG-98 FRECLE-FACE COBRA e QUALIT-QUAST AMANDA kasv M Toivonen-Pesonen Soome om Jelena Vdovina ÍismÄe tee 128-9 13513 Tallinn -      Jani Ultamo Saarnitie 9 13210 HÄmeenlinna Soome SP/1 TPV TP PI-1        

ISASED NOORTEKLASS / DOGS INTERMEDIATE CLASS 

118 YABBER BENETON FIN41591/05 id 985120012273948 sÜnd 26.07.2005 i EST JCH BALT JW-03 EST JW-03 LVW-05 YORRIC CATONIUM e ZEKIWA TELL-TALE kasv J Jokinen Soome om Pirjo Laine Johdinkuja 6A 01510 Vantaa Soome SP/1 SR-1 PI-3 SERT     

ISASED AVAKLASS / DOGS OPEN CLASS   

119 EST JCH LT JCH LV JCH LARING`S BROWN XANTOS EST-00629/06 id 233098100006915 sÜnd 20.12.2005 i INT CH RUS CH CZ CH SLOGR CH VDH EURSG02 RUS CLUB CH XIRIUS KALOKAGATHIA e EST V CH LT, RUS, BLR,LV CH RUS TKCL CH00 INT CH ESTW'00,03 QUALIT-QUAST VANESSA kasv J Vdovina Tallinn om Jelena Vdovina &

PAARIDE VÍISTLUS / BRACE COMPETITION        

120 MULTI CH MULTI W FRECKLE-FACE MASSIMILIANO FIN29739/99 id 9739L sÜnd 31.05.1999 i SV-95-96 HOP-O`MYHUMB`S OBJECT e KBHV-96 HUKKAPUTKEN BISAMA-NAAMA kasv P Lampero Soome SP/1         A Ennus ÍismÄe tee 128-9 13513 Tallinn -        

&

KÜÜlikutaks, karmikarvaline / Kaninchen Dachshund Rauhhaar         

EMASED TÊEMPIONIKLASS / BITCHES CHAMPION CLASS     WHEEL'S CRYSTALIA FIN39069/06 id 246098100212847 sÜnd 5.06.2006 i INT&  MULTI CH ESTW-00-01-02-05-06 EUJW-00 FRECKIE-FACE MASSIMILIANO e FINW-06 WHEEL'S ACACIA kasv M MÄnnisto Soome om Tiina Vuorio &Jani Ultamo Saarnitie 9 13210 HÄmeenlinna Soome     

121 EST JW05 EST W05 BALT W05 EST JCH RUS JCH LTW06 LVW06 LARINGS' BROWN SOLANGE EST-001366/04 id 136E6 sÜnd 9.04.2004 i DCH VDH CH LS97 EST VCH SW01 FINJW95 SNOOPY VAN DER GASS-JUNIOR e BALT&

BIS VET         

I 72JOKKE EST-03507/96 sÜnd 28.08.1996 i EST V CH AHOTORPAN ZOLDATO e TIRO kasv P Ild PÄrnu om Sulev Velber Haapsalu mnt 16 76605 Keila   RUS&  BLR CH ESTW00,03 LTW02 LVW05 INT CH QUALIT-QUAST VANESSA kasv J Vdovina Tallinn om Jelena Vdovina ÍismÄe tee 128-9 13513 Tallinn -        

II 116MULTI CH MULTI W FRECKLE-FACE MASSIMILIANO FIN29739/99 id 9739L sÜnd 31.05.1999 i SV-95-96 HOP-O`MYHUMB`S OBJECT e KBHV-96 HUKKAPUTKEN BISAMA-NAAMA kasv P Lampero Soome om Tiina Vuorio &

BIS JUN          

I 96 DAKS-VEG-AS HIUCAN HARLEY QUINN RKF1911606 id ROE1586 sÜnd 1.06.2006 i CH ITA CW KALEIDOSCOPE DELLA LUNA CAPRESE e CH MOL RKF GAUYVILLE S SUMMER STORM kasv S Baranova-Stockmann Venemaa om Jenny Hiukka &Jani Ultamo Saarnitie 9 13210 HÄmeenlinna Soome

II 52 LV JCH GOLDEN DAKSHAUND TOM SOIER RKF1879019 id AID835 sÜnd 7.05.2006 i RUS CH LISEGO NOSA FANTASTIC e GOLDEN DAKSHAUND YUZHANA kasv L Vlasenko Venemaa om N Begun Brivibas gatve 281-15 Riga LÄti    

III 107 JA VISST AV LARHJELM FIN53265/06 id 578077000012037 sÜnd 26.04.2006 i N S UCH LOMMERUSKET'S ARINBJORN e N W CH SEIDEMANN'S OBS kasv L Hjelmtvedt Norra om Kaisa Tapola Punahilkantie 6 A 1 00820 Helsinki Soome Svetlana Baranova-Stockmann Paivarinnankatu 3a2 00250 Helsinki Soome       

IV 62 KULDNE TALISMAN PALES EST-02298/06 id 229G8 sÜnd 3.06.2006 i III R FT BLOOD SCENT METSAPIIGA LOBO e IIIR FT-FOZ KULDNE TALISMAN ALFA-AMADEJA kasv O Batassova Raplamaa om Olga Batassova Kohila v, Vikivere k, P›llu 79801 Raplamaa  

BIS BEEBI      

I 1 KANTRI PARKS ENIGMA RKF1948274 id VER71 sÜnd 10.12.2006 i ARCANO'S AS-DE-CORAZONES e KANTRI PARKS GOTIKA kasv V Bobikova Venemaa om Jelizaveta Larionova Kalnciema 57-16 LV1046 Riga LÄti

II 57 HOUND'S ASTON MARTIN EST-00824/07 id 752098100328584 sÜnd 12.12.2006 i DKU CH OPALINA BIG BUCATTI e S UCH KBHV-06 DK UCH SV CH HOUND'S M€DCHEN kasv M Gadolin Rootsi om Reet Soek›rv &

III 51 ISKORKA ROZHDESTVENSKOY NOCHI IZ MISHKINOGO DOMA RKF1993118 id 985120019675460 sÜnd 6.01.2007 i GRANDGABLES EVER REDDY e WW INT CH RUS CH BLR CH VDN FT-FOX RESHKA IZ MISHKINOGO DOMA kasv J Chalova Venemaa om Jelena Haustova TÄhe 47 Kohtla-N›mme Ida-Virumaa           

BIS PUPPIES   Valentina Klaus Riia mnt 97 80020 PÄrnu        

I 60 BRITTA EST-03451/06 id 233098100008954 sÜnd 8.09.2006 i IIIR AHOTORPAN MOZART e METSAPIIGA ARLEKIIN kasv M MÄerand Saaremaa om Igor Ligema Raua 4-13 10124 Tallinn      

II 3 GOLDEN DAKSHAUND BARSELONA RKF1944678 id AID894 sÜnd 21.10.2006 i CH RUS, GRAND CW FT-FOX, BL. TR. W. BOAR, BADGER MOKKO MAKSIMUM TEYLOR HORDI KROIF e CH RUS, RKF FT-WILD BOAR, FOX, BL.TR., BADGER AGNESS-STARLIGHT kasv L Vlasenko Venemaa om Olga Batassova Kohila v, Vikivere k, P›llu 79801 Raplamaa 

III 94 DAKS-VEG-AS SHINY ROSE RKF1935370 id ROE1656 sÜnd 11.09.2006 i CH INT, RUS, GRND, BLT, LIT, SWE, BLR, EST,LAT, DEN, FIN, RKF, BLK, BU AMLETO DELLA CANTERANA e CH RUS, BLR, CL ELLIS LIS ELIAS STOUKKUEL SLADE kasv S Baranova-Stockmann Venemaa om Liivi Lutter-Sinkko PÄrnasalu 31-26 Saue 76505 Harjumaa 

BIS BRACE     

I 120 MULTI CH MULTI W FRECKLE-FACE MASSIMILIANO FIN29739/99 id 9739L sÜnd 31.05.1999 i SV-95-96 HOP-O`MYHUMB`S OBJECT e KBHV-96 HUKKAPUTKEN BISAMA-NAAMA kasv P Lampero Soome    

 

BEST IN SHOW         

I 30 EST &

II 96 DAKS-VEG-AS HIUCAN HARLEY QUINN RKF1911606 id ROE1586 sÜnd 1.06.2006 i CH ITA CW KALEIDOSCOPE DELLA LUNA CAPRESE e CH MOL RKF GAUYVILLE S SUMMER STORM kasv S Baranova-Stockmann Venemaa om Jenny Hiukka &

III 90 EUJW-06 LTW-07 GEWURTZTRAMINER RISQUE-TOUT FIN28919/05 id 246098100166432 sÜnd 20.04.2005 i LT&LV CH, EST JCH PREVI PRINCEPS BLUE PORTUGAL EST-02916/04 id 233098100002379 sÜnd 19.08.2004 i EST&  LV&  LT&  BALT CH EST JCH EST JW-04 WP FT-FOX GOLDADER BARECCO e INT&  EST&  LTU&  LV&  BALT&  RUS&  BLR CH, BALT W'05 IIR MILLENNIUM MICRA PREVI kasv U Erik OtepÄÄ om Henry Viiret Kalevi 32 90504 Haapsalu   

IV 52 LV JCH GOLDEN DAKSHAUND TOM SOIER RKF1879019 id AID835 sÜnd 7.05.2006 i RUS CH LISEGO NOSA FANTASTIC e GOLDEN DAKSHAUND YUZHANA kasv L Vlasenko Venemaa om N Begun Brivibas gatve 281-15 Riga LÄti      Svetlana Baranova-Stockmann Paivarinnankatu 3a2 00250 Helsinki Soome       

 V LV&  RUS CH BALTW-04 LTW-05 INTER NOS DONELLI e GEWURTZTRAMINER INIMITABLE kasv A Pekkarinen &E Pekkarinen Soome om Juta MÜller Kappakuja 1 a 5 20540 Turku Soome